Norėtumėte turėti daugiau laisvo laiko?

Įsivaizduokite, kad jūsų stogo langas automatiškai įleidžia gryno oro, kai jums to reikia. Karštomis popietėmis užuolaidėlės automatiškai nuleidžiamos, kad jūsų namai išliktų patogūs. Kai išeinate, vienu prisilietimu galite uždaryti visus stogo langus. Tai ir dar daugiau galima naudojantis VELUX INTEGRA® sistema.
VELUX Integra išmanusis pultelis

Privalumai

Oro išleidimas vienu prisilietimu

Mėgaukitės didesniu komfortu su iš anksto nustatytomis programomis

Apsaugokite namus, kai esate išvykę

Susipažinkite su VELUX INTEGRA® grupe

VELUX INTEGRA® sistema – tai elektra ir saulės energija valdomų stogo langų, užuolaidėlių, išorinių žaliuzių ir priedų asortimentas, dėl kurio VELUX lango valdymas yra paprastesnis ir patogesnis. Visus gaminius lengva valdyti ir jais mėgautis dėl elegantiško VELUX INTEGRA® valdymo pultelio ir jo intuityvios, piktogramomis paremtos sąsajos bei iš anksto nustatytų programų.

Visų gaminių veikimas yra paremtas saugia io-homecontrol® technologija
Namų automatika
VELUX Integra elektra valdomas

8 iš anksto nustatytos programos

Kad būtų palengvinta jūsų namų ruoša ir padidintas namų komfortas, galima iš karto naudoti 8 naudingas iš anksto nustatytas programas.

  • Vidinis klimatas
  • Ventiliacija
  • Energetinis balansas
  • Saulės priedanga
  • Labos nakties
  • Labas rytas
  • Išeinu iš namų
  • Atostogos

VELUX INTEGRA pagrindinė sistema yra
io-homecontrol®

Kas yra io-homecontrol®?

io-homecontrol® – tai VELUX INTEGRA® gaminių ir valdymo pultelio tarpusavyje naudojama sąsajos kalba. Tai vienas pažangiausių namų automatikos sprendimų rinkoje, sukurtas atsižvelgiantį patogumą ir saugumą – jį palaiko geriausios ir išmaniausios kompanijos.

Ar io-homecontrol®technologija saugi?

io-homecontrol® technologijoje saugiai perduoti komandas ar informaciją naudojamas radijo ryšys – taip sukuriama skaitmeninė užtvara aplink jūsų namus. Tai gerai iliustruoja kitas gyvenimiškas pavyzdys – saugumo lygis yra panašus į tarp bankomato ir banko esančių ryšio kanalų.

Ar galiu naudoti savo išmanųjį telefoną? 

Galite valdyti visus VELUX INTEGRA® gaminius išmaniajam telefonui, planšetiniam arba nešiojamam kompiuteriui net kai nesate namie. Dėl io-homecontrol® technologijos galite paprastai naudoti TaHoma Connect Box iš Somfy. Norėdami sužinoti daugiau, spauskite čia.