Privalumai

Gaminiai nuožulniam ir plokščiam stogui

Papildomi elementai

Prailginkite nuožulniais elementais

Jei jūsų stogo nuolydis tęsiasi iki grindų, galite prailginti savo VELUX stogo langus apačioje sumontuodami papildomą lango elementą GIL (permatomu ar baltu laku lakuota pušies mediena) ar GIU (nereikalauja priežiūros, dengtas balta poliuretano danga). Šiuose languose yra nevarstomos varčios ir langai yra neatidaromi. Stogo langą derinant su GIL / GIU užtikrinama daugiau natūralios šviesos jūsų gyvenamojoje erdvėje. Nereikalaujančių priežiūros langų (GIU) nereikia valyti ar perdažyti, tik kartais juos nuvalyti minkštu drėgnu audiniu.

Prailginti vertikaliais elementais

Vertikalūs lango elementai yra sukurti montuoti tiesiogiai po VELUX stogo langais. Kadangi langai beveik siekia grindis, užtikrinamas puikus vaizdas, atveriama palėpė ir jūsų gyvenamoji erdvė. Galite rinktis vertikalų lango elementą VFE (permatomu ar baltu laku lakuota pušies mediena), kuris atidaromas į vidų varčios viršuje esančia rankena, ar VIU (nereikalauja priežiūros), kuris yra nevarstomas. Nereikalaujančių priežiūros langų (GIU) nereikia valyti ar perdažyti, tik kartais juos reikia nuvalyti minkštu drėgnu audiniu.

Sugrupuoti daugiau VELUX stogo langų

Horizontalus dvigubas sprendimas

Įleiskite daugiau saulės šviesos vieną šalia kito sumontuodami du vienodus VELUX stogo langus. Dviejų ar daugiau langų derinys yra puikus būdas atverti palėpės erdvę. Rinkitės stogo langą su rankena viršuje ar apačioje. Viršutinio valdymo stogo languose sumontuota unikali rankena viršuje, todėl juos lengva valdyti net kai tiesiai po langu pastatyti baldai. Stogo langai su rankena apačioje (atidaromi į viršų) užtikrina vientisą panoraminį vaizdą, kai yra visiškai atidaryti.

Vertikalus dvigubas sprendimas

Įleiskite daugiau šviesos vieną virš kito sumontuodami du vienodus VELUX stogo langus, kad sukurtumėte nuostabius, šviesos pripildytus kambarius, kuriuose jausitės lyg lauke. Jei pageidaujate išskirtinio komforto ar nepasiekiate VELUX stogo langų, VELUX INTEGRA® nuotolinio valdymo stogo langas yra tai, ko jums reikia. Būdami bet kur namie galite valdyti visus langus ir priedus, pavyzdžiui, užuolaidėles, markizes ir ritinines žaliuzes.

Keturgubas sprendimas

Keturi vienodi VELUX stogo langai, sumontuoti tiek vienas virš kito, tiek vienas šalia kito gali neatpažįstamai pakeisti bet kokį kambarį. Šiais langais atveriamas ir pripildomas šviesos kambarys – taip sukuriama šviesi, jauki erdvė, kurioje galėsite kartu leisti laiką su šeima. Jei pageidaujate išskirtinio komforto ir nepasiekiate VELUX stogo langų, VELUX INTEGRA® nuotolinio valdymo stogo langas yra tai, ko jums reikia. Būdami bet kur namie galite valdyti visus langus ir priedus, pavyzdžiui, užuolaidėles, markizes ir ritinines žaliuzes.

Esate pasiruošę pirkti?