Praskaidrinkite savo dieną

Daugiau natūralios šviesos ir gaivaus oro

Stogo langai su rankena apačioje

Jokių ribų, kai naudojate stogo langą su rankena apačioje. Valdomi elegantiška rankena apačioje, VELUX stogo langai su rankena apačioje leidžia išnaudoti visą atvirą horizonto linijos vaizdą ir padidina į vidų įleidžiamos natūralios dienos šviesos kiekį. Rekomenduojame stogo langus su rankena apačioje, jei turite ar pageidaujate montuoti langą aukštai, pavyzdžiui, kartu su atramine siena.

Žiūrėti veikimą

Stogo langų su rankena apačioje privalumai

Panoraminis stogo langas

Mėgaukitės panoraminiais vaizdais ir kartu padidinkite energijos efektyvumą bei natūralią ventiliaciją

Panoraminis stogo langas ir šviesa

Natūrali šviesa pro stogo langus – gerokai padidinkite saulės šviesos kiekį savo kambariuose

Patogi apatinė rankena

Patogus valdymas su rankena apačioje – galimas montavimas ant atraminių sienų

Natūrali ventiliacija

Natūrali ventiliacija kai langas uždarytas

Įleiskite šviežio oro į savo namus net tada, kai esate išvykę ar miegate, nesibaimindami dėl apsaugos ar prasto oro. Vieną kartą patraukite unikalią rankeną viršuje ir į vidų per ventiliacijos sklendę pateks šviežio, filtruoto oro.
Filtras nuo dulkių

Mėgaukitės šviežiu, švariu, filtruotu oru

Integruotu oro filtru pagerinamas vidinis klimatas ir neleidžiama dulkėms ir vabzdžiams patekti į namus. Filtrą galima naudoti dar kartą ir jis yra lengvai valomas.

Esate pasiruošę pirkti?

Tai daugiau nei langas

Stogo langai su rankena apačioje gali iš esmės pakeisti kambarį. Tai greičiausias būdas suteikti natūralios šviesos, ventiliacijos ir atvirumo įspūdį po stogu esančioms erdvėms. Dienos šviesos ir gryno oro poveikis, nekalbant apie vaizdą, tikrai yra stulbinamas.

Jus taip pat gali sudominti...

Stogo langai su rankena viršuje

Stogo langas su rankena viršuje yra lengvai valdomas – net jei po juo yra baldų. Dėl novatoriškos rankenos viršuje galite sumontuoti langą žemiau nei tokį patį apačioje varstomą langą, kad užtikrintumėte puikų vaizdą tiek atsistojus, tiek atsisėdus.

Papildomi elementai

Vertikalūs lango elementai yra sukurti montuoti tiesiogiai po VELUX stogo langais. Kadangi langai beveik siekia grindis, užtikrinamas puikus vaizdas, atveriama palėpė ir jūsų gyvenamoji erdvė.

Tarpinės

VELUX tarpinės yra kruopščiai pagamintos ir užtikrina orui nelaidų sujungimą tarp stogo lango ir stogo dangos. Dėl plataus VELUX tarpinių asortimento galite lengvai išsirinkti jūsų stogo langui, bet kokiam stogo langų deriniui ir jūsų stogo dangai tinkamą tarpinę.