Sužinoti daugiau
Namų priestatai – modernizacijos eksperimentai

Pagrindiniai duomenys 
Renovacija

Gautas gyvenamasis plotas: 42 m2


Renovacijos trukmė: 3 mėnesiai

Susiję gaminiai

VELUX INTEGRA® stogo langas

Intuityvus, lengvai naudojamas VELUX INTEGRA® stogo langas užtikrina gerą ventiliaciją ir sveiką gyvenimo aplinką. Rinkitės elektra valdomą VELUX INTEGRA® stogo langą, jei norite jį integruoti tiesiogiai į jūsų namų elektros sistemą.

Specialių funkcijų stogo langai

VELUX išlipimo ant stogo liukai atsidaro kaip durys, todėl galite patogiai iš palėpės užlipti ant stogo. Didelė liukų anga palengvina išlipimą ant stogo.

Prailginkite nuožulniais elementais

Jei jūsų stogo nuolydis tęsiasi iki grindų, galite prailginti savo VELUX stogo langus apačioje sumontuodami papildomą lango elementą GIL (permatomu ar baltu laku lakuota pušies mediena) ar GIU (nereikalauja priežiūros, dengtas balta poliuretano danga). Šiuose languose yra nevarstomos varčios ir langai yra neatidaromi. Stogo langą derinant su GIL / GIU užtikrinama daugiau natūralios šviesos jūsų gyvenamojoje erdvėje. Nereikalaujančių priežiūros langų (GIU) nereikia valyti ar perdažyti, tik kartais juos nuvalyti minkštu drėgnu audiniu.

Markizės

  • Apsauga nuo karščio
  • Permatoma tinklinė medžiaga
  • Montuojama iš vidaus

Išorinės VELUX markizės nepraleidžia saulės spindulių pro stiklo paketą ir sumažiną pasyvų įkaitimą iki 73 %*. Tai padės palaikyti malonią jūsų kambario temperatūrą šiltą, saulėtą dieną. Markizės yra permatomos, todėl galėsite mėgautis vaizdu.

Išorinės žaliuzės

  • Apsauga nuo karščio
  • Pilnas užtemdymas
  • Izoliavimas ir triukšmo slopinimas

Puikiai tinka bet kokiam klimatui ar metų laikui: VELUX išorinė žaliuzė neleidžia jūsų kambariui įkaisti vasarą ir palaiko šilumą žiemą. Be to, su ja bet kuriuo dienos metu galite pilnai užtemdyti kambarį.

Vidinės žaliuzės

  • Privatumas ir šviesos valdymas
  • Valdymas be virvelių
  • Atsparios vandeniui ir lengvai valomos

Nereikalaujančios priežiūros ir atsparios drėgmei VELUX vidinės žaliuzės puikiai tinka vonios kambariams ir virtuvėms. Norint sukurti išskirtinį dizainą buvo atsisakyta neišvaizdžių virvelių. Tiesiog pakreipkite skersinius bet kokia kryptimi, kad sureguliuotumėte patenkančios šviesos kampą ir kiekį.