Sveiko namo barometras

VELUX grupės atliktas tyrimas Europoje 

Komfortas, energija, mikroklimatas europiečių namuose - ką sako 14.000 europiečių apie sveikatą, namus ir energiją?

5 žingsniai į sveikus namus

Sveikų namų barometras padės nustatyti penkias sritis, kurios svarbios mūsų sveikatai ir jūsų energijos lygiui.

1


Sukurkite sąlygas geram miegui

 
Geros sąlygos miegui tai: komfortabili kambario temperatūra, visiška tamsa, tyla. Miegantys tinkamai tam pritaikytoje erdvėje teigia, kad ryte jaučiasi energingesni.

2


Išlaikykite tinkama temperatūrą

 
Komfortabili patalpų temperatūra - tai maloni vėsa vasaros dieną ir ne per daug šilta žiemos metu. Netinkama patalpų temperatūra gali būti varvančios nosies, skaudančios gerklės ir peršalimo ligų priežastimi.

3


Įsileiskite šviežio oro

 
Vėdindami patalpas praveriant langus 2-4 kartus per dieną, įleidžiamas šviežias oras. Nevėdinant patalpų greit pasijusite pavargę ir apatiški.

4


Įleiskite dienos šviesos

 
Dienos šviesos bus pakankamai, jei tinkamai parinksite fasado ir stogo langų vietą ir jų kiekį. Dienos šviesa teigiamai veikia ne tik bendrą savijautą, įrodyta, kad pakankamas dienos šviesos kiekis biure padidina darbuotojo produktyvumą 15 %.

5


Išvenkite drėgmės

 
Kai patalpose per daug drėgmės, ten „apsigyvena“ pelėsis, atsiranda ir didesnė gerklės infekcijų rizika. Pelėsis gali atsirasti ne tik dėl nesandarių sienų, bet ir dėl kasdienės veiklos namuose. Pavyzdžiui, maisto gaminimo, namų valymo ir maudymosi po dušu, didinančių patalpų drėgmės lygį. 

Ką darome, kad namuose būtų sveika aplinka

Žinomi 3 būdai, padedantys susikurti sveiką mikroklimatą namuose - vengti rūkymo, vėdinti patalpas ir dažnai jas valyti. Kai kurie europiečiai namų savininkai daro dar daugiau, siekdami palaikyti sveiką namų aplinką.

     
Aktyviausi   Mažiausiai aktyvūs

Dažnai vėdinama, nerūkoma patalpose, švara namuose.

VELUX demonstraciniai pastatai - sveikų namų pavyzdžiai

Seno pastato atnaujinimas, kurį galite sau leisti - gyvenimiškas pavyzdys

Pirmoji lengvai įperkama ir įgyvendinama seno pastato ir mikroklimato renovacija Briuselyje. RenovActive koncepcija - prieinama ir lengvai atkartojama, tiek techniškai, tiek finansiškai.

Kambarių galerija – įkvėpimas geresniam gyvenimui

Pažiūrėkite, kaip galite įleisti daugiau dienos šviesos ir gaivaus oro į savo namus įrengdami VELUX stogo langus kiekviename kambaryje.

Sužinokite daugiau apie VELUX gaminius

Atraskite privalumus

Pežiūrėkite filmuką ir atraskite visus gero vidaus mikroklimato privalumus.

Visos teisės saugomos!