Su rankena apačioje ar viršuje?

Stogo langai su rankena viršuje

Su rankena viršuje atidaryti ir uždaryti langą paprasta, net jei po juo ir yra baldų. Rekomenduojama atraminėms sienoms nuo iki 130 cm.

Stogo langai su rankena apačioje

Su apačioje esančia rankena galėsite langą atidaryti į išorę ir mėgautis panoraminiu vaizdu.  Rekomenduojame po langu nelaikyti baldų. Rekomenduojama atraminėms sienoms nuo 130 iki 150 cm.

Rankiniu ar nuotoliniu būdu valdomas stogo langas?

Valdykite stogo langą nuotoliniu būdu

Jei norite sumontuoti stogo langą nepasiekiamoje vietoje arba pageidaujate didžiausio patogumo, geriausias sprendimas – nuotoliniu būdu valdomas VELUX INTEGRA® stogo langas. Kartu pristatomas valdymo pultelis liečiamu ekranu, kad iš bet kurios namų vietos galėtumėte valdyti langą ir jo priedus – užuolaidėles bei išorines žaliuzes.  Galite rinktis iš saulės arba elektros energija valdomų VELUX INTEGRA® langų.

Neramina lietaus triukšmas?

Sumažinkite lietaus triukšmą 50 %

Kas nesvajoja apie saldų ir ramų miegą? Todėl, pasitelkdama tyrimus ir novatorišką dizainą, mūsų akustikos specialistų komanda sukūrė novatorišką stogo langą. Palyginti su įprastu VELUX stogo langu, su šiuo langu lietaus keliamas triukšmas sumažinamas 50 %.

Neramina nepageidaujami svečiai?

Apsaugotas nuo įsilaužimo langas

VELUX nuo įsilaužimo apsaugoti langai užtikrina papildomą apsaugą nuo įsilaužėlių. Lango konstrukcija yra sutvirtinta su integruotais papildomais užraktais.

Balkonas ar stogo terasa?

Išeikite į lauką ir grožėkitės vaizdu

Atverkite savo palėpę ir įleiskite dar daugiau dienos šviesos bei gaivaus oro su CABRIO® balkonu arba stogo terasa. Šie nuostabūs sprendimai siūlo išėjimą į lauką – kiekvienas savo stiliumi.

Vienas ar daugiau stogo langų?

Daugiau dienos šviesos su daugiau stogo langų

Derindami keletą langų, iš esmės pakeisite kambarį ir sukursite didesnes galimybes jus pasiekti šviesai, gaiviam orui ir nuostabiam vaizdui. Rezultatas – šviesus, atviras ir erdvus kambarys.

Priežiūros nereikalaujantys VELUX stogo langai

Baltas, nereikalaujantis priežiūros ir lengvai valomas perbraukiant drėgna šluoste

Šiame lange yra glotni, lieto poliuretano danga, apsauganti medienos šerdį. Tai nereikalaujantis priežiūros, atsparus drėgmei langas, puikiai tinkantis drėgnoms erdvėms, pvz., vonios kambariams ar virtuvėms, arba kai pageidaujamas švarus, baltas dizainas.

Naudoja mažiau energijos

Mūsų langai užtikrina puikų energetinį efektyvumą

Dėl siaurų rėmų, didelių stiklo paketų ir VELUX ThermoTechnology™ technologijos stogo langai suteikia gerokai daugiau dienos šviesos ir šilumos jūsų namams nei iki šiol. Gamindami langus naudojame efektyviausias medžiagas, pagerinančias izoliavimą ir nelaidumą orui.


Galite dar labiau pagerinti energetinį balansą pasirinkdami vieną iš energiją tausojančių stiklo paketų, tinkančių visų tipų stogo langams. Turėsite galimybę pasirinkti tokį stiklo paketą konfigūruodami savo VELUX stogo langą.

Laikas pakeisti seną VELUX stogo langą?

Seno stogo lango pakeitimas iš esmės pakeis jūsų kambario dizainą. Tai stebinančiai greitas bei paprastas procesas ir ne toks brangus, kaip manote.

 Sukūrėme šį gidą, kad padėtume jums išsirinkti geriausiai jūsų kambaryje tinkantį VELUX sprendimą ir suieškoti vietą, kurioje jį galite rasti.

Specialių funkcijų stogo langai

Siūlome platų specialių VELUX stogo langų pasirinkimą, pvz., pasyvaus namo langus, apsauginius langus, avarinio išlipimo langus, langus dūmams šalinti ir daug kitų. Žr. mūsų asortimentą galite čia.