Stogo langas suteiks dienos šviesos ir gryno oro

Plokščio stogo langai

Šviesos tunelis įleis šviesos ten, kur tamsu

VELUX originalios užuolaidėlės idealiai tiks jūsų stogo langui

Stogo langai

Projektuojame langus visų tipų pastatams ir funkcijoms. Peržiūrėti visą VELUX stogo langų asortimentą.

Plokščio stogo langai

VELUX plokščio stogo langas suteikia galimybę pakeisti ir patobulinti bet kokią erdvę. Su VELUX plokščio stogo langu galėsite mėgautis taip jūsų norima šviesa ir grynu oru bei sukurti šiuolaikišką ir patrauklų namų dizainą – kartu užtikrindami, kad bus atitikti visi techniniai reikalavimai.

Šviesos tuneliai

VELUX šviesos tuneliai apeina visas kliūtis naudojant pritaikomą atspindintį tunelį, kuriuo dienos šviesa nukreipiama į kiekvieną jūsų namų kampelį. Rezultatas – šviesesnė ir patogesnė gyvenamoji erdvė.

Užuolaidėlės ir žaliuzės

Suteikite savo VELUX stogo langui paskutinį akcentą su VELUX užuolaidėle. VELUX užuolaidėlės užtikrina veiksmingą apsaugą nuo saulės ir karščio – kiekvieno poreikiams.

Priedai

VELUX siūlomas priedų asortimentas gali būti naudingas, jei jūsų stogo langas sunkiai pasiekiamas arba tiesiog norite atnaujinti VELUX stogo langą. Taip pat siūlome elektros variklius ir priedus, su kuriais jūsų rankiniu būdu valdomas langas galės veikti kaip elektra arba saulės energija valdomas VELUX stogo langas. Be to, tiekiame priedus, padedančius padidinti saugumą.