Norėtumėte turėti daugiau laisvo laiko?

Varstykite langus vos vienu mygtuko spustelėjimu. O pridėję prie langų patalpų išmaniąją mikroklimato sistemą "VELUX ACTIVE with NETATMO" valdykite viską automatiškai. Įsivaizduokite, kad jūsų stogo langas automatiškai įleidžia gryno oro, kai jums to reikia. Karštomis popietėmis užuolaidėlės automatiškai nuleidžiamos, kad jūsų namai išliktų vėsūs. Išeidami iš namų vos vienu prisilietimu galite uždaryti visus stogo langus. Šia ir kitomis naudingomis funkcijomis  pasinaudosite, įsigiję VELUX INTEGRA®  gaminius ir sistemą VELUX ACTIVE.

VELUX Integra išmanusis pultelis

Privalumai

Išsivėdinkite namus vienu prisilietimu

Mėgaukitės didesniu komfortu su iš anksto nustatytomis programomis

Apsaugokite namus, kai esate išvykę

Susipažinkite su VELUX INTEGRA®

 

VELUX INTEGRA® gaminių šeima – tai elektra ir saulės energija maitinamų bei nuotoliniu būdu valdomų stogo langų, užuolaidėlių, išorinių žaliuzių ir priedų asortimentas. Visus gaminius lengva ir patogu valdyti elegantiško dizaino VELUX INTEGRA® valdymo pulteliu, naudojantis intuityvia, piktogramomis paremta sąsaja bei iš anksto nustatytomis programomis. Visų gaminių veikimas yra paremtas saugia io-homecontrol® technologija.
Namų automatika
VELUX Integra elektra valdomas

8 iš anksto nustatytos programos

Jūsų patogumui valdymo pultelyje iš anksto nustatytos 8 naudingos programos.

  • Namų atmosfera
  • Vėdinimas
  • Energinis balansas
  • Apauga nuo saulės 
  • Labos nakties
  • Labas rytas
  • Išėjimas iš namų
  • Atostogos

INTEGRA® gaminių valdymas paremtas io-homecontrol®

Kas yra io-homecontrol®?

io-homecontrol® – VELUX INTEGRA® gaminių ir valdymo pultelio tarpusavyje naudojama sąsajos kalba. Tai vienas pažangiausių namų automatikos sprendimų rinkoje, sukurtas atsižvelgiant į patogumą ir saugumą – jį palaiko geriausios ir išmaniausios kompanijos.

Ar io-homecontrol®  technologija saugi?

io-homecontrol® technologijoje saugiam komandų ar informacijos perdavimui naudojamas radijo ryšys – taip sukuriama skaitmeninė užtvara aplink jūsų namus. Tai gerai iliustruoja gyvenimiškas pavyzdys. Saugumo lygis prilygsta tarp bankomato ir banko sukuriamam komunikavimo kanalui.