Standard Plus

Dėl ThermoTechnology™ mūsų naujasis energiją taupantis stogo langas išsiskiria didesniu izoliavimo našumu. Tad jūsų namuose tausojama energija ir jie išlieka šilti. Kiti priedai – užtikrinanti patobulintą nelaidumą orui sandarinimo gumelė ir papildomą saugumą suteikiantis laminuotas stiklo paketas. Dėl naujai sukurtos cinko rankenos apačioje langą galima montuoti aukštai ir atraminėse sienose. Montavimo gaminius galite rinktis čia

Apatinė cinko rankena
Dviejų lygių ventiliacijos sistema
Filtras nuo dulkių ir vabzdžių
Speciali tarpinė geresniam sandarumui
Saugus stiklo paketas
VELUX Thermo technology

Novatoriška naujoji ThermoTechnology™ konstrukcija, sukurta iš nepriekaištingomis izoliavimo savybėmis pasižyminčių pažangiausių medžiagų, paverčia jūsų langą į itin galingą skydą nuo vėjo ir šalčio. Rezultatas – mažiau šilumos praradimo ir didesnis energijos efektyvumas.

Sandarinimo gumelės

Sandarinimo gumelė pagerina lango nepralaidumą orui iki aukščiausių klasės standartų. Todėl galite mėgautis maloniu kambario oru be nepageidaujamų skersvėjų. Kartu su ThermoTechnology™ jūsų lango energijos naudingumas tampa puikus.

Laminuotas saugus stiklo paketas

Dėl lango laminuoto vidinio stiklo paketo po tokiu stogo langu galite saugiai miegoti, dirbti ir žaisti. Jei langas stipriai sutrenkiamas arba išdaužiamas, jis nesubyrės ir nenukris. Tobulas sprendimas pageidaujantiems papildomo saugumo ir ramybės.

Pasirinkite tinkamą stogo lango tipą ir montavimo aukštį

Dažniausiai rekomenduojame įsigyti stogo langą su rankena viršuje. Patariame langą montuoti žemiau (nuo 90 cm nuo grindų) – tuomet pro jį gerai matysite vaizdą, be to, liks vietos baldams apačioje.

Jums taip pat gali būti įdomu