Standard

Standard su rankena apačioje

Šis su elegantiška rankena apačioje valdomas stogo langas yra mūsų rekomenduojamas sprendimas, kai reikia arba norima įrengti langą aukštai, pavyzdžiui dėl atraminės sienos. Jame standartiškai įmontuota dviejų lygių ventiliacijos sistema, užtikrinanti patogią ventiliaciją net kai langas uždarytas. Montavimo gaminius galite rinktis čia

Apatinė cinko rankena
Dviejų lygių ventiliacijos sistema
Filtras nuo dulkių ir vabzdžių
Apatinė cinko rankena

Nauja, lygi, apačioje įrengta cinko rankena sukurta taip, kad aukštai sumontuotų langų atidarymas ir uždarymas būtų paprastas ir patogus. Norėdami langą nuvalyti, tiesiog paverskite jį 180? kampu ir įsukite varžtą į rėmą, kad abi rankos būtų laisvos.

Dviejų lygių ventiliacijos sistema

Dviejų lygių ventiliacijos sistema leidžia jūsų namams kvėpuoti, net jei langas uždarytas. Norėdami nustatyti, kiek oro įleisti į vidų, spustelėkite vieną arba du kartus ir mėgaukitės švariu, gaiviu oru bet kuriuo dienos ar nakties metu.

Integruotas oro filtras

Integruotas oro filtras neleidžia dulkėms ir vabzdžiams patekti į jūsų namus, todėl jūsų gyvenamoji erdvė bus sveikesnė. Filtras lengvai valomas dulkių siurbliu.

Pasirinkite tinkamą stogo lango tipą ir montavimo aukštį

Dažniausiai rekomenduojame įsigyti stogo langą su rankena viršuje. Patariame langą montuoti žemiau (nuo 90 cm nuo grindų) – tuomet pro jį gerai matysite vaizdą, be to, liks vietos baldams apačioje.

Jums taip pat gali būti įdomu