VELUX INTEGRA® stogo langai su vyriais viršutinėje dalyje

Nuo 1281 €

Susipažinkite su lango veikimu be pastangų. VELUX INTEGRA® elektrinis stogo langas su vyriais viršutinėje dalyje sujungia panoraminį vaizdą, patogų variklio darbą ir rankinį veikimą prireikus viename stogo lange. Jis sukuria panašumą į balkoną, užpildo jūsų erdvę natūralia dienos šviesa.

Pranašumai

 • Be pastangų atidarius iki 45 laipsnių, atsiveria nuostabus panoraminis vaizdas
 • Nėra lietaus viduje pavojaus – integruotas lietaus jutiklis uždaro langus
 • Gaukite išmanų valdymą programa ir jutikliu grindžiamą veikimą, pridėdami „VELUX ACTIVE with NETATMO“
 

Rasti montuotoją

Pridėkite išmanią patalpų klimato kontrolę prie savo stogo langų

„VELUX ACTIVE with NETATMO“ patalpų klimato kontrolė sukuria sveikesnį patalpų klimatą jūsų namuose – automatiškai. Jutikliai matuoja temperatūrą, CO2, drėgnumą ir atitinkamai valdo VELUX INTEGRA® stogo langus, užuolaidėles ir išorines žaliuzes.

Išsami informacija apie gaminį

Poliuretanas
 • ThermoTechnologyTM

  VELUX stogo languose įrengta šilumos izoliacija ThermoTechnology™, todėl namai bus komfortiški, o išlaidos šildymui mažesnės. Stogo lango gamybai panaudotos itin kokybiškos medžiagos garantuoja puikią šilumos izoliaciją, energinį efektyvumą ir sandarumą.

  Maintenance Free
 • Natūralus vėdinimas

  Įleiskite šviežio oro į namus, net jei esate išėję ar miegate, ir nesijaudinkite dėl saugumo ar blogo oro. Patraukite unikalią skersinę rankeną į save ir atverkite orlaidę, pro kurią į kambarį plūstelės šviežias, filtruotas oras.

 • Valdymas elektra

  VELUX INTEGRA stogo languose įrengtas variklis, varomas elektra. Valdymas - nuotolinio valdymo pulteliu, kuris iš karto būna susietas su langu. Jeigu turite keletą to paties tipo produktų, galite valdyti juos vienu metu - sugrupuodami. 

 • Lietaus jutiklis

  Ant visų mūsų gaminamų nuotolinio valdymo langų įrengti lietaus jutikliai. Tai reiškia, kad stogo langai automatiškai užsidaro prasidėjus lietui. Jums nereikės nerimauti, kad lietus pateks į namus ir sugadins interjerą. Tai itin naudinga funkcija, jei esate užsiėmę ir negalite tuo metu uždaryti lango.

 • Kaip valyti langą

  Norėdami išvalyti išorinį stogo lango stiklą, apsukite varčią 180 laipsnių kampu. Varčią būtina saugiai užfiksuoti lango apačioje įrengtu stūmokliu. Oro filtrą galima išimti ir išplauti naudojant įprastas namų valymo priemones. Visiškai apsukite ir užfiksuokite langą valymo padėtyje ir išimkite filtrą iš filtro griovelio.

 • Priežiūra

  Jei norite, kad VELUX stogo langas langas tarnautų kuo ilgiau, retkarčiais jį paremontuokite. Siūlome stogo langų remontui skirtus rinkinius, kurie pravers, kai reikia pašalinti paviršiaus įbrėžimus, pakeisti filtrą, sutepti vyrius, padažyti langą ir pan.

 • Užuolaidėlės ir žaliuzės

  Pridėkite prie savo VELUX stogo lango paskutinę detalę - užuolaidėles ar žaliuzes. Turime užuolaidėlių bet kokiems poreikiams. Nesvarbu, ar jums svarbus funkcionalumas ar grožis, mes pasiūlysime tinkamiausią variantą: platus asortimentas dekoratyvių ir naudingų sprendimų leis lengvai išsirinkti. Reikia apsaugos nuo karščio? Turime išorinių priedų, kurie sumažins patalpų įkaitimą net iki 95%.

Jūsų stogo langas

VELUX stogo langai siūlomi su įvairiomis apdailos, stiklinimo ir veikimo parinktimis. Jei norite gauti daugiau informacijos, spustelėkite atitinkamą skyrių priešais

 • Balta, priežiūros nereikalaujanti apdaila

  Priežiūros nereikalaujantys stogo langai yra padengti vandeniui atsparaus poliuretano danga.

 • Standartiškai visi VELUX stogo langai tiekiami su pilko aliuminio (RAL 7043) išorinėmis skardelėmis, tačiau galima užsisakyti langus ir su vario, cinko ar kita spalva dažyto aliuminio detalėmis.

  Aliuminis

  .

 • Stiklo paketas 57

  Dviejų kamerų stiklo paketas, slopinantis lietaus keliamą triukšmą ir saulės kaitrą. Stiklo paketas turi specialią dangą iš lauko, kuri palengvina valymą.

  Stiklo paketas 66

  Dviejų kamerų stiklo paketas su laminuotu vidiniu ir grūdintu išoriniu stiklais. Paketas taip pat turi palengvinančią valymą išorinę dangą "Easy-to-clean" bei rasojimą mažinančią išorinę dangą "Anti-dew". Šilumos laidumas Uw - 1,0.

  Stiklo paketas 70

  Papildomo saugumo suteikiantis vienos kameros, laminuotas, gerai izoliuojantis šilumą ir triukšmą stiklo paketas; storesnis išorinis stiklas.

Pasisemkite įkvėpimo ir gaukite išsamią informaciją iš mūsų brošiūrų

Įkvepiančios idėjos

Įkvepiančios idėjos

Įkvepiančios idėjos jūsų namams, suteikiančios daugiau šviesos ir gryno oro.

Profesionalams

Esate montuotojas, architektas ar platintojas? Skiltyje profesionalams rasite reikiamus įrankius ir informaciją apie profilio brėžinius, technines detales, montavimo instrukcijas, CE ženklinimą (sertifikatą), kaip tapti VELUX sertifikuotu montuotoju ir dar daugiau.

Daugiau apie dydžius, vertes ir kitą informaciją skaitykite čia.

Stogo lango sėkmingas naudojimas labai priklauso nuo teisingo montavimo. Paruošėme aiškias ir detalias montavimo instrukcijas. Instrukcijas jūsų VELUX gaminiui galite atsisiųsti PDF formatu arba peržiūrėti paruoštą video.

Įkelkite VELUX stogo langų 3D modelius į savo programas. Atsiuntimas nemokamas.

Taip pat jus gali dominti...

Tamsinančios užuolaidėlės

VELUX tamsinančios užuolaidėlės suteikia visišką užtemdymą. Jos idealiai tinka miegamajam ir vaikų kambariams – visur, kur būtina visiškai nepraleisti šviesos. Jie sukuria puikią atmosferą poilsiui ir atsipalaidavimui.

Apsauga nuo vabzdžių

Su VELUX tinkleliu nuo vabzdžių galėsite mėgautis gaiviu oru – be jokių vabzdžių. Jis lengvai valdomas ir tinka visiems VELUX stogo langams. Tinklelio nuo vabzdžių nenaudojant, jį tvarkingai galima paslėpti viršutinėje aliuminio kasetėje.

Romanetės

Išbandykite neribotas dailių audinių galimybes ir pasisemkite įkvėpimo iš malonių stiliaus efektų, suteikiančių šiai kolekcijai rafinuotumo ir originalumo. Dėl išskirtinio romanečių dizaino audinį galite pakeisti vos per keletą minučių.