Privalumai

Nuožulnūs ir vertikalūs elementai

Papildomi langai

Papildomi nuožulnūs elementai

Jei jūsų stogas nuožulnus iki pat grindų, galite po VELUX stogo langus įsirengti papildomą elementą GIL (medinis, nulakuotas skaidriu laku) ar GIU (padengtas poliuretanu, baltas). Šie langai nevarstomi. Stogo langą derinant su GIL/GIU į kambarį įeina daugiau natūralios šviesos. Padengti poliuretanu elementai (GIU) yra atsparūs drėgmei, jų nereikia perdažyti, tik retkarčiais nuvalyti minkšta drėgna šluoste.

Papildomi vertikalūs elementai

Vertikalūs elementai įrengiami tiesiai po VELUX stogo langais. Kadangi tokia langų kombinacija beveik siekia grindis, matomas puikus vaizdas į lauką, o gyvenamoji erdvė tampa atviresnė. Galite rinktis vertikalų papildomą langą VFE (skaidriu laku padengta pušies mediena), kuris atidaromas į vidų varčios viršuje esančia rankena. Taip pat gaminame modelį VIU (atsparus drėgmei, padengtas poliuretanu, baltas), kuris yra nevarstomas. Nereikalaujančių priežiūros langų VIU nereikės perdažyti, tik retkarčiais nuvalyti minkšta drėgna šluoste.

Sugrupuokite daugiau VELUX stogo langų

Du langai šalia

Įleiskite daugiau dienos šviesos įsirengdami du vienodus VELUX stogo langus šalia. Dviejų ar daugiau langų derinys yra puikus būdas atverti palėpės erdvę. Rinkitės stogo langus su rankena viršuje ar apačioje. Langus su unikalia viršutine rankenas lengva valdyti net kai tiesiai po langu pastatyti baldai. Panoraminiai stogo langai su rankena apačioje išstumiami į lauką per viršutinius vyrius, todėl užtikrina vientisą panoraminį vaizdą, kai yra visiškai atidaryti.

Du langai vienas virš kito

Įsileiskite daugiau šviesos, įrengdami du VELUX langus vieną virš kito. Kambariai taps nuostabūs ir prisipildys šviesos. Jei pageidaujate išskirtinio komforto ar nepasiekiate stogo langų, nuotolinio valdymo stogo langai VELUX INTEGRA®  yra tai, ko jums reikia. Būdami bet kur namie galite valdyti visus langus ir priedus, pavyzdžiui, užuolaidėles, markizes ir išorines žaliuzes.

Keturių langų grupė

Keturi vienoje grupėje sumontuoti VELUX stogo langai gali neatpažįstamai pakeisti bet kokį kambarį. Šiais langai padarys kambarį atviresnį ir pripildys jį natūralia šviesa. Taip sukuriama šviesi, jauki erdvė, kurioje galėsite kartu leisti laiką su šeima. Jei pageidaujate išskirtinio komforto ir nepasiekiate stogo langų, nuotolinio valdymo stogo langas VELUX INTEGRA® yra tai, ko jums reikia. Būdami bet kur namie galite valdyti visus langus ir priedus, pavyzdžiui, užuolaidėles, markizes ir išorines žaliuzes.

Esate pasiruošę pirkti?