Standard Plus

Mūsų naujas energiją taupantis, viršutinio varstymo stogo langas palaiko jūsų namus šiltus ir tausojančius energiją. Nauja, novatoriška ThermoTechnology™ izoliacijos sistema ir sandarinimo gumelė suteikia šiam langui puikias izoliavimo savybes. Dėl unikalios rankenos viršuje jis tinkamas montuoti beveik bet kokiame aukštyje, kadangi valdymas yra pačiame viršuje, galite apačioje padėti stalą ar sofą ir vis tiek patogiai atidaryti langą. Mūsų Standard ir Standard Plus viršutinio varstymo langams galimi elektros patobulinimai. Montavimo gaminius galite rinktis čia 


Rankena viršuje 
Integruota ventiliacijos orlaidė
Filtras nuo dulkių ir vabzdžių
Speciali tarpinė geresniam sandarumui
Saugus stiklo paketas

Jei norite patogiai valdyti viršutinio varstymo Standard Plus stogo langą vienu mygtuko spustelėjimu, galite paprastai patobulinti jį į elektrinį, valdomą nuotoliniu būdu su pridėtu KMG elektriniu varikliu ir KUX valdymo pulteliu. Tai taip pat labai praktiškas sprendimas nepasiekiamiems langams.

Nauja, pažangi ThermoTechnology™ izoliavimo sistema paverčia jūsų langą į itin galingą skydą nuo vėjo ir šalčio. Kartu su sandarinimo gumele, užtikrinančia papildomą sandarumą, šis langas dar labiau tausoja energiją ir palaiko jūsų namuose šilumą.

Dėl lango laminuoto vidinio stiklo paketo po tokiu stogo langu galite saugiai miegoti, dirbti ir žaisti. Jei langas stipriai sutrenkiamas arba išdaužiamas, jis nesubyrės ir nenukris. Tobulas sprendimas pageidaujantiems papildomo saugumo ir ramybės.

Patobulinkite savo rankiniu būdu valdomą stogo langą į valdomą automatiniu būdu

Pagrindiniam vieno variklio, pvz., lango atidarymo įtaiso, ritininės užuolaidėlės arba markizės, valdymui pasirinkite vieno variklio valdymo sistemą.

Pasirinkite tinkamą stogo lango tipą ir montavimo aukštį

Dažniausiai rekomenduojame įsigyti stogo langą su rankena viršuje. Patariame langą montuoti žemiau (nuo 90 cm nuo grindų) – tuomet pro jį gerai matysite vaizdą, be to, liks vietos baldams apačioje.

Jums taip pat gali būti įdomu