Standard Plus

Stogo langas su rankena viršuje, atsparus drėgmei

Mūsų naujas, nereikalaujantis priežiūros langas tobulai tinka vonioms ir virtuvėms – visur, kur pageidaujami balti atspalviai. Jo karščiu apdorota medienos šerdis yra padengta drėgmei ir dulkėms atsparia poliuretano danga. Tai reiškia, kad suteikiama puiki izoliacija ir ilgaamžiškumas be būtinybės valyti ar perdažyti. Dėl rankenos viršuje jis tinkamas montuoti bet kokiame aukštyje ir patogus atidaryti virš vonios ar kriauklės. Montavimo gaminius galite rinktis čia

Rankena viršuje 
Integruota ventiliacijos orlaidė
Filtras nuo dulkių ir vabzdžių
Speciali tarpinė geresniam sandarumui
Saugus stiklo paketas
Nereikalaujantis priežiūros
Stogo lango orlaidė ventiliacijai

Įleiskite gaivaus oro į savo namus, kol gaminate valgyti arba prausiatės. Lengvai pakreipkite rankeną viršuje ir per lango viršų įleisite šviežio, filtruoto oro. Langas liks uždarytas, o dėl integruoto plaunamo filtro jūsų ramybės nedrums vabzdžiai ar dulkės.

Stogo langas su rankena viršuje, thermo mediena

Mūsų naujoje itin našioje izoliavimo sistemoje naudojamas patobulintas Thermo medienos pagrindas, užtikrinantis apsaugą nuo šilumos praradimo. Kartu su nelaidumą orui užtikrinančia sandarinimo gumele, patirsite
šiltų namų jaukumą.

Stogo langas su rankena viršuje, atsparus drėgmei

Skirtingai nuo kitų PVC langų, priežiūros nereikalaujančio lango drėgmei atspari poliuretano danga yra išlieta kaip viena dalis. Dėl to lango varčia yra atspari drėgmei ir dulkėms bei užtikrinami glotnūs kampai, ant kurių nesikaupia drėgmė, dulkės ar purvas, nes nėra sujungimų. Nereikalinga jokia priežiūra; tiesiog retkarčiais nuvalykite vandenį.

Pasirinkite tinkamą stogo lango tipą ir montavimo aukštį

Dažniausiai rekomenduojame įsigyti stogo langą su rankena viršuje. Patariame langą montuoti žemiau (nuo 90 cm nuo grindų) – tuomet pro jį gerai matysite vaizdą, be to, liks vietos baldams apačioje.

Jums taip pat gali būti įdomu