Standard

Standard GZL su rankena viršuje

Originalus stogo langas su unikaliu viršutiniu valdymo mechanizmu. Kad atidarymas viena ranka būtų dar paprastesnis, elegantiška rankena viršuje buvo neseniai patobulinta – dabar su integruota ventiliacijos orlaide. Montavimo gaminius galite rinktis čia

Rankena viršuje 
Integruota ventiliacijos orlaidė su oro filtru
Patogi valymo padėtis
Standard GZL su rankena viršuje

Tik VELUX stogo langai yra sukurti su viršutiniu valdymu mechanizmu. Jis turi du pagrindinius pranašumus: langą paprasta valdyti, net jei tiesiai po juo yra baldų, ir langas stoge sumontuojamas šiek tiek žemiau, todėl galite mėgautis vaizdu tiek stovėdami, tiek sėdėdami.

Orlaidė vėdinimui

Įleiskite gaivaus oro į savo namus, net jei esate išvykę arba miegate. Vienas unikalios viršuje esančios rankenos truktelėjimas ir pro lango viršų įleisite gaivaus, filtruoto oro, net jei langas uždarytas – taip išvengsite dulkių ar vabzdžių.

Su rankena viršuje patogu valdyti stogo langą

Unikali rankena viršuje buvo patobulinta, kad valdymas būtų dar patogesnis, o aliuminio dizainas atrodytų dar moderniau ir elegantiškiau. Norėdami langą nuvalyti, tiesiog paverskite jį 180 laipsnių kampu ir įstumkite kaištį į varčią, kad abi rankos būtų laisvos.

Pasirinkite tinkamą stogo lango tipą ir montavimo aukštį

Dažniausiai rekomenduojame įsigyti stogo langą su rankena viršuje. Patariame langą montuoti žemiau (nuo 90 cm nuo grindų) – tuomet pro jį gerai matysite vaizdą, be to, liks vietos baldams apačioje.

Jums taip pat gali būti įdomu