VELUX energetinė užuolaidėlė

VELUX energiją taupančios tamsinančios užuolaidėlės

VELUX energiją taupantį užuolaidėlė

Reguliuojamos padėtys

VELUX energetinė užuolaidėlėJauskitės patogiai šaltomis naktimis

Šilumą izoliuojančios užuolaidėlės

Nuo 89 €

Išsaugo šilumą patalpoje net ir šaltą naktį bei visiškai užtamsina

 

Rekomenduojama šiems kambario tipams:
 

 • Pilnas užtemdymas
 • Gersnė šilumos izoliacija
 • Fiksavimas bet kurioje padėtyje

VELUX energiją taupančios tamsinančios užuolaidėlės - tai dvigubai klostuota tamsinanti užuolaidėlė su integruota korėta aliuminio struktūra, pagerinančia izoliavimą iki 25 %. Užuolaidėlės nėra fiksuotos apačioje ar viršuje, todėl jas galima nustatyti bet kurioje padėtyje, kad užtikrintumėte užtemdymą, šviesos valdymą ir privatumą.

Žiūrėti užuolaidėlės veikimą

Nesvarbu, koks jūsų stilius – visada rasite derančią užuolaidėlę

Galimos 12 standartinių spalvų.

Kokį užuolaidėlės valdymą pasirinkti?

Patogus užuolaidėlės valdymas

Rankinis valdymas su valdymo rankenėle ir fiksavimas bet kurioje padėtyje

Rankinio valdymo energiją taupančią tamsinančią užuolaidėlę naudoti labai paprasta. Užuolaidėlė juda šoniniais bėgeliais, užtikrinančiais sklandų valdymą ir fiksavimą bet kurioje padėtyje. Užuolaidėlė nėra pritvirtinta nei prie lango apačios, nei prie viršaus, todėl ją galite perkelti iš apačios į viršų ir iš viršaus į apačią. Tiesiog naudokite užuolaidėlės apačioje ar viršuje esančią valdymo rankenėlę, norėdami ją pagal pageidavimą pakelti arba nuleisti. 

Norėdami palengvinti rankiniu būdu valdomos užuolaidėlės valdymą, taip pat galite įsigyti lazdelę, lazdelės prailginimą ir lazdelės adapterius.

Nuotolinis užuolaidėlės valdymas

Nuotolinio valdymo, maitinama elektros energija

Nuotoliniu būdu ir elektros energija valdomas energiją taupančias tamsinančias užuolaidėles galima valdyti su išmaniu VELUX INTEGRA® valdymo pulteliu liečiamu ekranu, kuris tiekiamas kartu su jūsų VELUX INTEGRA® stogo langu. Tai intuityvus sprendimas, leidžiantis jums nuotoliniu būdu valdyti užuolaidėles. VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti užuolaidėlę iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis. 

Jei būtina, užuolaidėlė gali būti pakelta ir nuleista rankiniu būdu su užuolaidėlės apačioje esančia valdymo rankenėle. 

Ką daryti, jei neturiu elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango? 

Jei neturite elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango, tačiau norėtumėte elektros energija valdomos tamsinančios užuolaidėlės, išbandykite valdymo sistemą KUX 100. Su ja galėsite naudoti elektros energija valdomas VELUX užuolaidėles ar žaliuzes rankiniu būdu valdomuose languose. Arba išbandykite valdymo sistemą KMX 100 ir paverskite visą rankiniu būdu valdomą stogo langą automatiniu. Su valdymo sistema KMX 100 galėsite valdyti keletą elektrinių gaminių.

Abiejose valdymo sistemose yra VELUX nuotolinis valdymas, dėl kurio užuolaidėlė ar žaliuzė bus suderinama su io-homecontrol®. Valdymo sistemoje KMX 100 taip pat yra lietaus jutiklis.

Užuolaidėlės montavimas

Paprastas montavimas su VELUX Pick&Click!® sistema

Mūsų iš anksto sumontuoti patentuoti tvirtinimo laikikliai yra standartiškai įrengti kiekviename VELUX stogo lange. Be to, jie tinka su bet kokiomis VELUX užuolaidėlėmis, todėl sumontavimas bus be rūpesčių. Montavimo instrukcija pridedama įsigijus užuolaidėlę.

Montavimo instrukcijos

PDF failuose yra išsamios, iliustruotos instrukcijos, smulkiai apibūdinančios kiekvieną montavimo veiksmą. Norint skaityti PDF failą, būtina kompiuteryje turėti Acrobat Reader programą. Programa yra nemokama ir ją galima atsisiųsti iš Adobe puslapio.

VELUX energiją taupanti tamsinanti užuolaidėlė – valdoma rankiniu būdu

VELUX energiją taupanti tamsinanti užuolaidėlė – valdoma nuotoliniu būdu ir elektros energija

Padidinkite komfortą derindami VELUX energiją taupančią tamsinančią užuolaidėlę su...

Derinkite VELUX energiją taupančią tamsinančią užuolaidėlę su VELUX markizėmis ir ritininėmis žaliuzėmis, norėdami užtikrinti papildomą apsaugą nuo karščio, ir su VELUX tinkleliais nuo vabzdžių, kad mėgautumėtės oru be vabzdžių – net kai jūsų langas atidarytas.

Dėmesio! Atminkite, kad negalima derinti elektros ir saulės energija valdomų užuolaidėlių.

Markizės

 • Apsauga nuo karščio
 • Permatoma tinklinė medžiaga
 • Montuojamos iš vidaus

Išorinės VELUX markizės nepraleidžia saulės spindulių pro stiklo paketą ir sumažiną pasyvų įkaitimą iki 72 %. Tai padės palaikyti malonią jūsų kambario temperatūrą šiltą, saulėtą dieną. Markizės yra permatomos, todėl galėsite mėgautis vaizdu.

Išorinės žaliuzės

 • Apsauga nuo karščio
 • Visiškas užtemdymas
 • Izoliavimas ir triukšmo slopinimas
 • Saugumas

Dėmesio, elektrinės išorinės žaliuzės SML gali būti parduotos tik gamykloje pagamintiems INTEGRA® stogo langams.

Puikiai tinka bet kokiam klimatui ar metų laikui: VELUX išorinė žaliuzė neleidžia jūsų kambariui įkaisti vasarą ir izoliuoja šilumą žiemą. Be to, su ja bet kuriuo dienos metu galite pilnai užtemdyti kambarį. 

Tinkleliai nuo vabzdžių

 • 100 % apsauga nuo vabzdžių
 • Ilgalaikis, permatomas audinys
 • Neužgožia vaizdo

Sumontavę VELUX tinklelį nuo vabzdžių galėsite mėgautis gaiviu oru be jokių vabzdžių. Jis paprastai montuojamas bei valdomas ir tinka visiems VELUX stogo langams. Tinklelio nuo vabzdžių nenaudojant, jį tvarkingai galima paslėpti viršutinėje aliuminio kasetėje.

 

Jums taip pat gali patikti

Dvigubos tamsinačios užuolaidėlės (DFD)

 • Dvi užuolaidėlės viename
 • Visiškas užtemdymas
 • Subtiliai išsklaido įeinančią dienos šviesą arba užtamsina

Dvigubos tamsinančios VELUX užuolaidėlės turi 2 funkcijas - ir blokuoja (užtamsina) ir slopina dienos šviesą. Viršutinė užuolaidėlė tamsina, galima rinktis iš 24 spalvų. Apatinė klostuota užuolaidėlė - balta.

Ritininės užuolaidėlės 

 • Apsaugo nuo pernelyg ryškios saulės šviesos
 • Fiksuojamos bet kurioje padėtyje
 • Galima rinktis iš 15 spalvų ir raštų

Ritininė VELUX užuolaidėlė - ekonomiškas sprendimas, norint sušvelninti įeinančią ryškią dienos šviesą ir suteikti kambariui privatumo.