VELUX vidinė žaliuzė, piktograma
Peržiūrėti galeriją

PAL--

Vidinė žaliuzė

Nuo 107 €

Šis klasikinis lengvo pritemdymo ir privatumo sprendimas idealiai tinka vonios kambariams ir virtuvėms. Ji sukurta, kad puikiai tiktų ir būtų lengva montuoti, nereikia matuoti, kirpti ar pjauti. Yra baltais arba šlifuoto aliuminio šoniniais profiliais.

  • Atspari drėgmei – puikiai tinka patalpoms, kuriose didelė drėgmė
  • Lengva valyti
  • Valdymas be virvelių
  • Rinkitės iš 6 stilingų spalvų

Derinkite šį produktą su...

VELUX markizė
VELUX tinklelis nuo vabzdžių

Tinklelis nuo vabzdžių

Apsauga nuo vabzdžių
Skaidrus tinklinis audinys

Koks bebūtų jūsų stilius, yra užuolaidėlė, kuri tiks


Visos vidinių žaliuzių juostos yra 35 mm pločio ir pagamintos iš lakuoto aliuminio. 
Spalva yra identiška abiejose pusėse.

Nuo klasikinių iki madingų, VELUX užuolaidėlių kolekcijoje yra stilingų spalvų ir subtilių raštų, kad gražiai tiktų bet kokiam namui.

Yra su baltais šoniniais profiliais

VELUX vidinė žaliuzė, balti šoniniai profiliai
VELUX vidinė žaliuzė, aliuminio šoniniai profiliai

Rinkitės tarp baltų arba šlifuoto aliuminio šoninių profilių. Balti šoniniai profiliai puikiai tinka jūsų baltiems VELUX stogo langams.

Rankinis valdymas naudojant skersinę rankeną


Rankomis valdomas vidines žaliuzes labai lengva naudoti. Skirtingai nuo tradicinių vidinių žaliuzių, VELUX vidinė žaliuzė yra be virvelių. Todėl užuolaidėlę galite reguliuoti naudodamiesi skersine rankena, pritvirtinta prie užuolaidėlės apačios. Paprasčiausiai suimkite skersinę rankeną ir pakelkite arba nuleiskite užuolaidėlę, kaip jums patinka. Norėdami pakreipti juostas ir reguliuoti įeinančios šviesos kryptį, tiesiog pastumkite pakreipimo rankeną dešiniajame šoniniame profilyje aukštyn arba žemyn. Pakreipimo rankeną galima nustatyti bet kurioje šoninio profilio vietoje. Norėdami palengvinti rankomis valdomos užuolaidėlės su skersine rankena veikimą, taip pat galite pirkti valdymo lazdeles, lazdelių prailginimo elementus ir užuolaidėlių adapterius.
VELUX vidinė žaliuzė, valdoma rankomis

Raskite VELUX vidinės žaliuzės kainą

Lengva montuoti


Originalias VELUX žaliuzes sumontuokite per 15 minučių

Montuojant VELUX žaliuzes nereikia matuoti, kirpti, pjauti ar naudoti papildomų įrankių. Jos pagamintos taip, kad puikiai tiktų, o viskas, ko jums reikia, yra užuolaidėlės pakuotėje. Jūsų VELUX languose yra iš anksto sumontuoti užuolaidėlių montavimo laikikliai. Tiesiog užspauskite originalią VELUX užuolaidėlę ir pridėkite iš anksto sumontuotus šoninius profilius.

Montavimo instrukcijos

PDF yra išsamios iliustruojančios instrukcijos, kuriose jums atidžiai nurodomas kiekvienas montavimo proceso veiksmas. Kad galėtumėte skaityti PDF failą, kompiuteryje turite turėti „Acrobat Reader“. Įrankis yra nemokamas ir jį galima atsisiųsti iš „Adobe“ nemokamai.

VELUX vidinė žaliuzė – valdoma rankomis