VELUX vidinės žaliuzės – šviesos reguliavimas ir privatumas

Klostuota užuolaidėlė stogo langui

VELUX klostuota užuolaidėlė
– privatumas ir švelnus dienos šviesos išsklaidymas

VELUX užuolaidėlės vonios kambariui

Su stogo langais į bet kokį vonios kambarį gali patekti daug natūralios šviesos ir gaivaus oro. Papildoma dienos šviesa sukuria atviresnio, erdvesnio vonios kambario pojūtį, o drėgnoms vietoms itin naudinga dažna ventiliacija pro stogą.

Ar rengiatės, ar mėgaujatės atpalaiduojančia vonia, svarbu ne tik natūrali šviesa, bet ir privatumas – todėl originalios VELUX užuolaidėlės yra nepamainomos. Lengvai valomos užuolaidėlės tokios kaip žaliuzės yra puikus būdas užtikrinti papildomą privatumą.


 


Vidinės žaliuzės

  • Privatumas ir šviesos valdymas
  • Nėra matomų virvelių
  • Atsparios vandeniui ir lengvai valomos

Su VELUX žaliuzėmis jums neteks nieko atsisakyti – tiesiog pakreipkite skersinius bet kuria kryptimi, kad sureguliuotumėte šviesos kampą ir užtikrintumėte reikiamą privatumą. Šias drėgmei atsparias užuolaidėles be virvelių lengva valyti ir galima rinktis iš devynių skirtingų spalvų, kad priderintumėte prie savo asmeninio stiliaus ir interjero.

Klostuotos užuolaidėlės

  • Subtiliai išsklaido dienos šviesą
  • Reguliuojamos padėtys
  • 33 skirtingos spalvos ir modeliai

Norint užtikrinti lankstų privatumą ir šviesos valdymą, mūsų elegantiškas klostuotas užuolaidėles galima sumontuoti bet kurioje lango vietoje. Dėl jų jūsų kambarys bus užlietas švelniai išsklaidyta šviesa bei galėsite rinktis iš daugiau nei 30 skirtingų spalvų ir modelių – sukurti šiuolaikišką vonios kambarį dar nebuvo paprasčiau.