NERIMĄ KELIANTYS FAKTAI APIE PATALPŲ KARTĄ


Mes 90 % savo laiko praleidžiame būdami patalpose be pakankamos dienos šviesos ar gryno oro. Mes apie tai nebegalvojame, tačiau mokslas įrodė, kad tai gali būti žalinga mūsų sveikatai bei gerai savijautai.

Esame patalpų karta. Tai, kaip baigsis mūsų istorija, priklauso nuo jūsų.

Žiūrėti filmuką


PATALPŲ ORAS GALI BŪTI UŽTERŠTAS PENKIS KARTUS DAUGIAU NEI LAUKO

Kad ir kur gyvenate, beveik visada yra geriau atidaryti langą ir įleisti gryno oro nei kvėpuoti troškiu patalpų oru.

DIENOS ŠVIESA GALI PAGERINTI JŪSŲ VAIKO MOKYMOSI GABUMUS IKI 15 %

Mokslas įrodė, kad klasėse, kuriose yra daug dienos šviesos, mokymasis yra daug efektyvesnis nei prasčiau apšviestose. Be abejonių, tai galioja ir namuose bei darbe.

KĄ GALIU PADARYTI?

Yra daug būdų įleisti į savo namus geresnio oro bei dienos šviesos. Kai kurie jų yra greiti ir lengvi, kiti – atima daugiau laiko, tačiau tokie patobulinimai patikimi ir ilgalaikiai.

GYVENANT DRĖGNUOSE IR APIPELIJUSIUOSE NAMUOSE ASTMOS RIZIKA PADIDĖJA 40 %

Bloga patalpų oro kokybė gali sukelti arba apsunkinti
kvėpavimo problemas ir alergijas.

VAIKŲ MIEGAMIEJI DAŽNAI YRA LABIAUSIAI UŽTERŠTI VISAME NAME

Nuodingos dalelės, iškvepiamas CO2 – vaikų kambariuose dažnai yra didžiausia kenksmingų medžiagų koncentracija namuose.

DĖL DIENOS ŠVIESOS TRŪKUMO 15 % ŽMONIŲ JAUČIASI LIŪDNI

​ Dienos šviesos įtaka negali būti atkurta dirbtinai. Mums reikalinga saulės šviesa, kad jaustumėmės energingi ir sveiki.

ŽINOTI NEPAKANKA


Mums visiems svarbu pergalvoti, kaip gyvename patalpose. Nuo privačių asmenų iki architektų, nuo įmonių iki vyriausybių – mes visi esame įsipareigoję daryti visa, kas įmanoma, kad mūsų namai būtų sveiki gyventi ir augti.


​Kodėl mums rūpi?

Daugiau nei 75 metus VELUX yra atsidavusi žmonių gyvenimo kokybės gerinimui, siekdama užtikrinti, kad namuose ir darbovietėse yra pakankamai šviesos ir gryno oro.
Mokslas jau patvirtino naudą sveikatai, bet dar reikia nueiti ilgą kelią, kad suvoktume, kad nauda sveikatai ir grynas oras nėra vien tai, „ką turėti gera“, bet ir yra „reikalinga“.
Laimei, šiame kelyje esame ne vieni. Dirbame kartu su kitais pasaulinės rinkos lyderiais iš statybų pramonės, kad sukurtume geresnius namus. Mūsų sprendimai negali išspręsti visų patalpų kartos problemų, tačiau galime padėti parodyti tai, kas geriausia