Peržiūrėkite mūsų 5 pasakojimus apie tai, kaip dienos šviesa pakeičia erdves į mėgstamas vietas

Daylight reveals true colors, artificial light does not

Sukurkite geriausią erdvę savo vaikams. Tinkamos orientacijos ir optimali dienos šviesa darbo erdvėje bei vaizdas yra pagrindas tinkamam patalpos sprendimui.

Sun light and the clouds makes room living

Čia praleidžiame daugiausiai laiko būdami namie. Negalima pakeisti dienos šviesos, jos intensyvumas ir spalva keičiasi per dieną. Jos poveikis gali sumažinti nuovargio jausmą ir pailginti pačią dieną.

Light conditions creates atmosphere, drama and intrigue in a room.

Modernus bungalas teikia daug šviesos, nukreiptos į vietas, kurias dažniausiai naudojame. Apšvietimas iš viršaus yra idealus būdas apšviesti vidurinę grindų dalį. Atviros lubos ties stogo kraigu yra puikaus dizaino pavyzdys.

Bring the sun inside the building is a duty of the architect

Tuščios palėpės transformavimas į patrauklų butą gali suteikti daug galimybių. Bet tik pakankamas dienos šviesos srautas ir gražus vaizdas pro langus gali tikrai suteikti palėpės butui tikro, ypatingo žavesio.

Every room need access to natural light

Vonios kambarys su natūralia šviesa yra visų gyvenančių butuose svajonė. Pasinaudokite saulės vonių galimybe nesumažindami privatumo. Šis mažas pakeitimas net padidins savininko pasitenkinimą, bet ir bendrą nuosavybės vertę.

A daylight provision strategy is a game changer when it comes to a good or bad room design

Kad dirbtumėte veiksmingai, jums reikalingas biuras, kuris yra daugiau nei stalas su nešiojamuoju kompiuteriu ant jo. Svarbiausi dalykai jūsų namų biurui yra natūralios šviesos gausa, grynas oras ir tinkami šešėliai.