Tamsinančios užuolaidėlės miegamajam

VELUX tamsinančios užuolaidėlės

Tobulas miegas

su pilnu užtemdymu

Paverskite dieną naktimi

Tamsinančios užuolaidėlės

Nuo 65 €

Tobulas miegas su pilnu užtemdymu


Rekomenduojama šiems kambario tipams:
 
 • Visiškas užtemdymas
 • Fiksavimas bet kurioje padėtyje
 • 36 skirtingos spalvos ir modeliai, įskaitant 12 smagių ir įkvepiančių modelių iš Disney ir VELUX svajonių kolekcijos.

VELUX tamsinanti užuolaidėlė turi šviesos nepraleidžiantį sluoksnį, kad būtų užtikrintas visiškas užtemdymas bet kuriuo metu. Todėl puikiai tinka miegamuosiuose, kur reikalingas šviesos valdymas, kad galėtumėte mėgautis kokybišku nakties miegu ir jėgų suteikiančiu pokaičio miegu dieną.Žiūrėti užuolaidėlės veikimą

Nesvarbu, koks jūsų stilius – visada rasite derančią užuolaidėlę

© Disney. Pagal knygą „Mikė Pukuotukas“. Autorius – A. A. Milne ir E.H. Shepard.
Galima rinktis iš 36 skirtingų spalvų ir modelių, įskaitant 12 smagių ir įkvepiančių modelių iš VELUX ir Disney svajonių kolekcijos.

VELUX tamsinančios užuolaidėlės yra išbandytos tam, kad galėtumėte mėgautis geriausiu užtemdymo efektu rinkoje. Nesvarbu, kokia užuolaidėlių spalva – jos nepralaidžios šviesai ir užtikrina visišką tamsą. Pasirinkite modelį, geriausiai tinkantį jūsų stiliui ir namų interjerui.

Kokį užuolaidėlės valdymą pasirinkti?

Kad pasirinktumėte tinkamą VELUX užuolaidėlės valdymą, pagalvokite apie stogo langų vietą ir kaip dažnai norėsite reguliuoti užuolaidėlių padėtį.
 
Tiek saulės, tiek elektros energija valdomos užuolaidėlės yra valdomos nuotoliniu būdu ir tai puikus pasirinkimas, jei VELUX stogo langai nepasiekiami arba norint suteikti palėpės kambariui novatoriškos prabangos pojūtį.
Rankinis valdymas

Rankinis valdymas valdymo rankenėle ir fiksuotos padėtys

Rankiniu būdu valdomas užuolaidėles su valdymo rankenėlįmis labai paprasta naudoti. Užuolaidėlė yra pritvirtinta prie stogo lango viršutinės skardos ir slenkama į šoninius bėgelius – taip užtikrinamas sklandus veikimas ir fiksavimas bet kokioje padėtyje. Tiesiog paimkite užuolaidėlės apačioje esančią valdymo rankenėlę ir pagal pageidavimą pakelkite arba nuleiskite.


Norėdami palengvinti rankiniu būdu valdomos užuolaidėlės reguliavimą, taip pat galite įsigyti lazdeles, lazdelių prailginimą ir lazdelių adapterius.

Nuotolinis valdymas elektra

Nuotolinis valdymas su elektros energija

Nuotoliniu būdu ir elektros energija valdomas tamsinančias užuolaidėles galima valdyti su išmaniu VELUX INTEGRA® valdymo pulteliu liečiamu ekranu, kuris tiekiamas kartu su jūsų VELUX INTEGRA® stogo langu. Tai intuityvus sprendimas, leidžiantis jums nuotoliniu būdu valdyti užuolaidėles. VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti užuolaidėlę iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis.  

Jei būtina, užuolaidėlė gali būti pakelta ir nuleista rankiniu būdu su užuolaidėlės apačioje esančia valdymo rankenėle.


Ką daryti, jei neturiu elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango? 
Jei neturite elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango, tačiau norėtumėte elektros energija valdomos užuolaidėlės, išbandykite valdymo sistemą KUX 100. Su ja galėsite naudoti elektros energija valdomas VELUX užuolaidėles ar žaliuzes rankiniu būdu valdomuose languose. Arba išbandykite valdymo sistemą KMX 100 ir paverskite visą rankiniu būdu valdomą stogo langą automatiniu. Su valdymo sistema KMX 100 galėsite valdyti keletą elektrinių gaminių. 


Abiejose valdymo sistemose yra VELUX nuotolinis valdymas, dėl kurio užuolaidėlė ar žaliuzė bus suderinama su io-homecontrol®. Valdymo sistemoje KMX 100 taip pat yra lietaus jutiklis.

Nuotolinis valdymas saulės energija

Nuotolinis valdymas su saulės energija

Nuotoliniu būdu ir saulės energija valdomos tamsinančios užuolaidėlės valdomos su užuolaidėle pateiktu valdymo pulteliu. Jei turite saulės energija valdomą VELUX INTEGRA® stogo langą, taip pat galite naudoti išmanųjį valdymo pultelį liečiamu ekranu VELUX INTEGRA®, kuris tiekiamas kartu su VELUX INTEGRA® stogo langu.  
VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti užuolaidėlę iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis.  

Jei būtina, saulės energija valdomą užuolaidėlę galima valdyti ir rankiniu būdu. Saulės energija įkraunamas elementas veikia iki 600 operacijų, net jei nėra tiesioginių saulės spindulių, galinčių vėl jį įkrauti.

Paprastas montavimas su VELUX Pick&Click!™ sistema

Mūsų iš anksto sumontuoti patentuoti tvirtinimo laikikliai yra standartiškai įrengti kiekviename VELUX stogo lange. Be to, jie tinka su bet kokiomis VELUX užuolaidėlėmis, todėl sumontavimas bus be rūpesčių. Montavimo instrukcija pridedama įsigijus užuolaidėlę.

Montavimo instrukcijos

PDF failuose yra išsamios, iliustruotos instrukcijos, smulkiai apibūdinančios kiekvieną montavimo veiksmą. Norint skaityti PDF failą, būtina kompiuteryje turėti Acrobat Reader programą. Programa yra nemokama ir ją galima atsisiųsti iš Adobe puslapio.

VELUX tamsinanti užuolaidėlė – valdoma rankiniu būdu
VELUX tamsinanti užuolaidėlė – valdoma nuotoliniu būdu ir elektros energija
VELUX tamsinanti užuolaidėlė – valdoma nuotoliniu būdu ir saulės energijaPadidinkite komfortą derindami VELUX tamsinančią užuolaidėlę su...

Derinkite tamsinančią užuolaidėlę su VELUX markizėmis ir ritininėmis žaliuzėmis, norėdami užtikrinti papildomą apsaugą nuo karščio, ir su VELUX tinkleliais nuo vabzdžių, kad mėgautumėtės oru be vabzdžių – net kai jūsų langas atidarytas.

Dėmesio! Atminkite, kad negalima derinti elektros ir saulės energija valdomų užuolaidėlių.

Markizės

 • Apsauga nuo karščio
 • Permatoma tinklinė medžiaga
 • Montuojama iš vidaus

Išorinės VELUX markizės nepraleidžia saulės spindulių pro stiklo paketą ir sumažiną pasyvų įkaitimą iki 73 %*. Tai padės palaikyti malonią jūsų kambario temperatūrą šiltą, saulėtą dieną. Markizės yra permatomos, todėl galėsite mėgautis vaizdu.

Tinkleliai nuo vabzdžių

 • 100 % apsauga nuo vabzdžių
 • Ilgalaikis, permatomas audinys
 • Neužgožia vaizdo

Su VELUX tinkleliu nuo vabzdžių galėsite mėgautis gaiviu oru – be jokių vabzdžių. Jis paprastai valdomas ir tinka visiems VELUX stogo langams. Tinklelio nuo vabzdžių nenaudojant, jį tvarkingai galima paslėpti grakščioje viršutinėje aliuminio kasetėje.

 

Jums taip pat gali patikti

Disney ir VELUX svajonių kolekcija

 • Pilnas užtemdymas
 • Be žalingų cheminių medžiagų
 • 12 smagių modelių iš Disney ir VELUX svajonių kolekcijos
Mūsų nauja Disney ir VELUX svajonių kolekcija – tai tamsinančių užuolaidėlių asortimentas, sukurtas jauniems ir jauniems širdyje Nuo Mikio, Bembio ir lėktuvų iki Mikės pūkuotuko ir princesių – iš 12 smagių ir įkvepiančių modelių kiekvienas išsirinks labiausiai patinkantį. Šioje naujoje kolekcijoje dera VELUX funkcionalumas ir patikimumas su smagiu ir įkvepiančiu mėgstamiausių Disney veikėjų pasauliu. Puikiai tinka geram nakties miegui ir ramiam pokaičio miegui dieną.


Naujoji Disney ir VELUX svajonių kolekcija paverčia miegamąjį svajonių kambariu.

Dvigubos tamsinačios užuolaidėlės

 • Dvi užuolaidėlės viename
 • Pilnas užtemdymas – bet kada
 • Subtiliai išsklaido įeinančią dienos šviesą

Dviguba VELUX tamsinanti užuolaidėlė yra kartu tamsinanti ir klostuota užuolaidėlė. Ji užtikrina dvigubą naudą: užtemdymą bet kuriuo metu ir švelniai išsklaidytą natūralią šviesą dieną. Galima rinktis iš visų keturių tamsinančios užuolaidėlės spalvų ir derinti su balta, klostuota užuolaidėle.

Energiją taupančios tamsinančios užuolaidėlės

 • Pilnas užtemdymas
 • Šilumos izoliavimas
 • Reguliuojamos, fiksuojamos bet kurioje padėtyje

VELUX energiją taupančios tamsinančios užuolaidėlės turi dvigubą klostuotą tamsinantį audinį su viduje esančia korėta aliuminio struktūra, pagerinančia izoliavimą iki 34 %. Kadangi jos nėra fiksuotos apačioje ar viršuje, jas galima nustatyti bet kurioje lango padėtyje, kad užtikrintumėte užtemdymą, šviesos valdymą ir privatumą.

 

Išorinės žaliuzės

 • Apsauga nuo karščio
 • Pilnas užtemdymas
 • Izoliavimas ir triukšmo slopinimas

Puikiai tinka bet kokiam klimatui ar metų laikui: VELUX išorinė žaliuzė neleidžia jūsų kambariui įkaisti vasarą ir palaiko šilumą žiemą. Be to, su ja bet kuriuo dienos metu galite pilnai užtemdyti kambarį.