VELUX dviguba tamsinanti ritininė užuolaidėlė, rožinė, tamsinanti, peršviečiama
Peržiūrėti galeriją

DFD--

Dviguba tamsinanti ritininė užuolaidėlė

Nuo 107 €

Ši „du viename“ užuolaidėlė puikiai tinka miegamiesiems arba svetainėms, kur jums reikia kontroliuoti šviesą arba ją blokuoti, kad nakties miegas būtų geras. Ji sukurta, kad puikiai tiktų ir būtų lengva montuoti, nereikia matuoti, kirpti ar pjauti. Yra su baltais arba šlifuoto aliuminio šoniniais profiliais

  • Vienas sprendimas suteikia du būdus šviesai kontroliuoti – idealiai tinka miegamiesiems ir vaikų kambariams
  • Yra įvairių madingų ir klasikinių spalvų
  • Taip pat prieinamos „Colour by You“ ir vaikų kolekcijos dizainams

Jums taip pat gali patikti

VELUX minkštos išorinės žaliuzės apsaugai nuo karščio
VELUX tamsinanti energiją taupanti klostuota užuolaidėlė, žalia

Energiją taupanti tamsinanti klostuota užuolaidėlė

Užtamsinimas
Izoliacija

Koks bebūtų jūsų stilius, yra užuolaidėlė, kuri tiks


Nuo klasikinių iki madingų, VELUX užuolaidėlių kolekcijoje yra stilingų spalvų ir subtilių raštų, kad gražiai tiktų bet kokiam namui ir kiekvienai erdvei.

Visų rūšių užuolaidėlės tiekiamos įvairių spalvų, kad galėtumėte maišyti ar derinti, pasirinkdami skirtingas ar panašias spalvas savo patalpoms ir užuolaidėlių tipus.

Klostuotas audeklas visoms dviguboms tamsinančioms ritininėms užuolaidėlėms yra baltas.

Yra su baltais šoniniais profiliais

 
VELUX dviguba tamsinanti ritininė užuolaidėlė, balti šoniniai profiliai
VELUX dviguba tamsinanti ritininė užuolaidėlė, aliuminio šoniniai profiliai

Rinkitės tarp baltų arba šlifuoto aliuminio šoninių profilių. Balti šoniniai profiliai puikiai tinka jūsų baltiems VELUX stogo langams.

Rankinis valdymas su skersine rankena ir tolygus padėties nustatymas


VELUX dviguba tamsinanti užuolaidėlė pritvirtinta prie viršutinio apvado ir juda šoniniuose profiliuose, taip užtikrinamas sklandus veikimas ir tolygus padėties nustatymas lange. 

Dviguba tamsinanti ritininė užuolaidėlė turi dvi skersines rankenas, kurias galima reguliuoti nepriklausomai – net dviem audeklams esant pritvirtintiems vienas prie kito: pirmoji skersinė rankena yra tarp dviejų audeklų, kita – klostuoto audeklo apačioje. Dėl to lengva kontroliuoti, kiek įeinančios šviesos užblokuoti, kiek išsklaidyti ir kiek natūralios šviesos leisti į patalpą. Paprasčiausiai naudokite skersines rankenas pakelti ar nuleisti kaip norite.

Kad būtų lengviau valdyti rankomis valdomą užuolaidėlę, galite pirkti valdymo lazdeles, lazdelių ilginimo dalis ir užuolaidėlių adapterius.
VELUX tamsinančios užuolaidėlės, naudojimo vadovas

Raskite VELUX dvigubos tamsinančios ritininės užuolaidėlės kainą

Lengva montuoti


Originalias VELUX žaliuzes sumontuokite per 15 minučių

Montuojant VELUX žaliuzes nereikia matuoti, kirpti, pjauti ar naudoti papildomų įrankių. Jos pagamintos taip, kad puikiai tiktų, o viskas, ko jums reikia, yra užuolaidėlės pakuotėje. Jūsų VELUX languose yra iš anksto sumontuoti užuolaidėlių montavimo laikikliai. Tiesiog užspauskite originalią VELUX užuolaidėlę ir pridėkite iš anksto sumontuotus šoninius profilius.

Montavimo instrukcijos

PDF yra išsamios iliustruojančios instrukcijos, kuriose jums atidžiai nurodomas kiekvienas montavimo proceso veiksmas. Kad galėtumėte skaityti PDF failą, kompiuteryje turite turėti „Acrobat Reader“. Įrankis yra nemokamas ir jį galima atsisiųsti iš „Adobe“ nemokamai.

VELUX dviguba tamsinanti ritininė užuolaidėlė – valdoma rankomis