VELUX dvigubos tamsinančios užuolaidėlės

VELUX dvigubos tamsinančios užuolaidėlės

Sureguliuokite, pritemdykite arba sušvelninkite apšvietimą

Šviesos reguliavimas kai reikalinga

Dvigubos tamsinačios užuolaidėlės (DFD)

Nuo 89 €

Dvi užuolaidėlės viename – užtemdymas ir šviesos valdymas visą parą


Rekomenduojama šiems kambario tipams:

 • Dvi užuolaidėlės viename
 • Visiškas užtemdymas – bet kada
 • Subtiliai išsklaido įeinančią dienos šviesą

Dviguba VELUX tamsinanti užuolaidėlė yra kartu tamsinanti ir klostuota užuolaidėlė, kurią labai patogu naudoti. Ji užtikrina dvigubą naudą: visišką užtemdymą arba švelniai išsklaidytą šviesą bet kuriuo dienos metu. Galima rinktis iš visų 24 tamsinančios užuolaidėlės spalvų su balta, klostuota užuolaidėle.

Žiūrėti užuolaidėlės veikimą

Spalvos

VELUX dvigubose užuolaidėlėse esantį užtemdymo audinį galima rinktis iš 24 skirtingų spalvų. Klostuotas audinys yra baltas.

Rankinis valdymas valdymo rankena ir fiksavimas į bet kurią padėtį

Patogus rankinis valdymas

VELUX dviguba užuolaidėlė yra pritvirtinta prie viršutinės skardos ir juda šoniniais kanalais, užtikrinančiais sklandų valdymą ir galimybę fiksuoti į bet kurioje lango padėtyje. 

Dviguboje tamsinančioje užuolaidėlėje yra dvi valdymo rankenėlės, kurias galima reguliuoti atskirai, nors abu audiniai ir sujungti vienas su kitu: pirma valdymo rankenėlė yra tarp dviejų audinių, o kita – klostuoto audinio apačioje. Todėl paprasta valdyti, kiek šviesos išsklaidyti ir kiek natūralios šviesos įleisti į kambarį. Tiesiog naudokite valdymo rankenėles, norėdami pagal pageidavimą pakelti arba nuleisti.

Norėdami palengvinti rankiniu būdu valdomos užuolaidėlės valdymą, taip pat galite įsigyti lazdelę, lazdelės prailginimą ir lazdelės adapterius.

Paprastas montavimas su VELUX Pick&Click!™ sistema

Mūsų iš anksto sumontuoti patentuoti tvirtinimo laikikliai yra standartiškai įrengti kiekviename VELUX stogo lange. Be to, jie tinka su bet kokiomis VELUX užuolaidėlėmis, todėl sumontavimas bus be rūpesčių. Montavimo instrukcija pridedama įsigijus užuolaidėlę.

Montavimo instrukcijos

PDF failuose yra išsamios, iliustruotos instrukcijos, smulkiai apibūdinančios kiekvieną montavimo veiksmą. Norint skaityti PDF failą, būtina kompiuteryje turėti Acrobat Reader programą. Programa yra nemokama ir ją galima atsisiųsti iš Adobe puslapio.

VELUX dviguba tamsinanti užuolaidėlė – valdoma rankiniu būduPadidinkite komfortą derindami VELUX dvigubą tamsinančią užuolaidėlę su...

Derinkite VELUX dvigubą tamsinančią užuolaidėlę su VELUX markizėmis ir ritininėmis žaliuzėmis, norėdami užtikrinti papildomą apsaugą nuo karščio, ir su VELUX tinkleliais nuo vabzdžių, kad mėgautumėtės oru be vabzdžių – net kai jūsų langas atidarytas.

Markizės

 • Apsauga nuo karščio
 • Permatoma tinklinė medžiaga
 • Montuojamos iš vidaus

Išorinės VELUX markizės nepraleidžia saulės spindulių pro stiklo paketą ir sumažiną pasyvų įkaitimą iki 72 %. Tai padės palaikyti malonią jūsų kambario temperatūrą šiltą, saulėtą dieną. Markizės yra permatomos, todėl galėsite mėgautis vaizdu.

Išorinės žaliuzės

 • Apsauga nuo karščio
 • Visiškas užtemdymas
 • Izoliavimas ir triukšmo slopinimas
 • Saugumas 

Puikiai tinka bet kokiam klimatui ar metų laikui: VELUX išorinė žaliuzė neleidžia jūsų kambariui įkaisti vasarą ir izoliuoja šilumą žiemą. Be to, su ja bet kuriuo dienos metu galite pilnai užtemdyti kambarį. 

Tinkleliai nuo vabzdžių

 • 100 % apsauga nuo vabzdžių
 • Ilgalaikis, permatomas audinys
 • Neužgožia vaizdo

Sumontavę VELUX tinklelį nuo vabzdžių galėsite mėgautis gaiviu oru be jokių vabzdžių. Jis paprastai montuojamas bei valdomas ir tinka visiems VELUX stogo langams. Tinklelio nuo vabzdžių nenaudojant, jį tvarkingai galima paslėpti viršutinėje aliuminio kasetėje.

 

Jums taip pat gali patikti

Šilumą izoliuojančios užuolaidėlės

 • Visiškas užtemdymas
 • Šilumos izoliavimas
 • Reguliuojamos, fiksuojamos bet kurioje padėtyje

Energiją taupančios, tamsinančios užuolaidėlės pagamintos iš dvigubai klostuoto neperšviečiamo audinio. Viduje esanti korėta aliuminio struktūra pagerina izoliavimą net iki 34 %. Kadangi užuolaidėlės nėra fiksuotos apačioje ar viršuje, jas galima nustatyti bet kurioje lango padėtyje, kad užtikrintumėte užtemdymą, šviesos valdymą ir privatumą.

 

Disney ir VELUX kolekcija 

 • Visiškas užtemdymas
 • Be kenksmingų cheminių medžiagų
 • 18 smagių modelių iš Disney ir VELUX kolekcijos "Labos nakties"
Disney ir VELUX kolekcija "Labos nakties" – tai tamsinančios užuolaidėlės, sukurtos vaikams ir jauniems širdyje suaugusiems. Ant užuolaidėlių nugulė paveikslėliai su įvairiausiais personažais - Ana ir Elza iš "Ledo šalies", Mike Pūkuotuku, Žaibu Makvynu iš "Ratų". Tikrai išsirinksite iš 18 smagių ir įkvepiančių užuolaidėlių modelių. Šioje kolekcijoje dera VELUX gaminių funkcionalumas bei kokybė ir nuostabus mėgstamiausių Disney veikėjų pasaulis. Šios tamsinančios užuolaidėlės puikiai tinka geram nakties ar ramiam pokaičio miegui.


Disney ir VELUX kolekcija "Labos nakties" paverčia miegamąjį svajonių kambariu.