Susikurkite išskirtinę edvę

Daugiau erdvės - vos per vieną dieną

VELUX "Mini Dormer" montavimas užims tiek pat laiko, kaip ir įprasto stogo lango, tačiau mansardoje atsiras daugiau erdvės ir interjero įrengimo galimybių. Tūrinė VELUX stogo lango tarpinė "Mini Dormer" komplektuojama su visais reikalingais komponentais, apšiltinimu ir apskardinimais ir jos įrengimas truks trumpiau nei vieną
dieną.Susisiekite su vietos montuotoju arba UAB "VELUX Lietuva" Klientų aptarnavimo skyriumi, jeigu norite sužinoti daugiau.

VELUX sistemos "Mini Dormer" privalumai

Tūrinės tarpinės "Mini Dormer" pagalba į patalpas patenka iki 50% daugiau dienos šviesos nei per tradicinius tūrinius stoglangius su tuo pačiu įstiklinimo plotu.

Kardinaliai pakeiskite savo gyvenamąsias erdves

VELUX sprendimas "Mini Dormer" - lengvas būdas padidinti naudingąją kambario erdvę mansardoje, kardinaliai padidinant natūralios dienos šviesos srautą joje. Papildoma erdvė taip pat suteikia daugiau galimybių, išdėstatnt baldus ir dekoruojant kambarį.

  • Daugiau erdvės ir dienos šviesos kambariuose
  • Nebrangus sprendimas - kardinalūs pokyčiai
  • Galimybė montuoti vieną arba 2-3 langų grupes

Į savo "Mini Dormer" sistemą įmontuokite ir nuotolinio valdymo VELUX langus ir pasinaudokite automatinio valdymo privalumais: kontroliuokite 
kaitros kambaryje lygį, reguliuokite šviesos kiekį bei vėdinkite patalpą.

Sužinokite sistemos dydį ir kainą

Peržiūrėkite kitus erdvę didinančius sprendimus