Pasisemk įkvepiančių idėjų ir rask daugiau informacijos mūsų brošiūrose

Stogo langų brošiūra

Stogo langų ir kitų gaminių  brošiūra

Nauja gaminių brošiūra, galiojanti nuo 2024 m. kovo 19 d. Čia rasi išsamų VELUX gaminių asortimentą ir kainas.

Užuolaidėlių brošiūra

VELUX užuolaidėlių ir žaliuzių brošiūra

VELUX užuolaidėlių brošiūra, galiojanti nuo 2024 m. kovo 19 d.  Brošiūroje rasi informaciją apie užuolaidėlės, žaliuzes, markizes ir kitus priedus.  

Plokščio stogo langai brošiūra

Stogo langai plokščiam stogui

Tai tavo vadovas projektuojant namus su šviesa. Jame išsamiai paaiškiname, kaip maksimaliai padidinti natūralios šviesos kiekį, ir parodome keletą rekomenduojamų produktų.
kupolas

NAUJIENA! Kupolas

Paprastas plokščio stogo kupolo sprendimas negyvenamiems kambariams ar pastatams, pvz., sandėliams, garažams, pastogėms ar mažesniems pramoniniams pastatams.

Stogo langai palėpėje

Rekonstruojantiems palėpes

Daugumą palėpių galima paversti patrauklia gyvenamąja erdve. Skaitykite ir pasisemkite įkvėpimo.

Įkvepiančios idėjos

Šioje brošiūroje pateikiami projektų pavyzdžiai, rodantys kaip dienos šviesa keičia erdves.

Dizaino brošiūra

Knygoje rasi įkvepiančių pavyzdžių ir projektų profesionalams bei partneriams.

Sveikų namų barometras 2020

Sveikų namų barometras - tai kasmet atliekamas tyrimas apie Europos gyventojų požiūrį ir elgesį, kalbant apie namų komfortą, energijos suvartojimą ir poveikį aplinkai.

Sveikų namų barometras 2022

Sveikų namų barometras - tai kasmet atliekamas tyrimas apie Europos gyventojų požiūrį ir elgesį, kalbant apie namų komfortą, energijos suvartojimą ir poveikį aplinkai.

Sveikų namų barometras 2019

Sveikų namų barometras - tai kasmet atliekamas tyrimas apie Europos gyventojų požiūrį ir elgesį, kalbant apie namų komfortą, energijos suvartojimą ir poveikį aplinkai.

Sniegas ir ledas brošiūra

Sniegas ir ledas

Brošiūroje rasite naudingos informacijos kaip išvengti bėdų dėl sniego ir ledo ant VELUX stogo lango šaltuoju metų laiku.
VELUX dienos šviesos, energijos ir patalpų mikroklimato knyga

Dienos šviesos, energijos ir patalpų mikroklimato knyga

Geras patalpų mikroklimatas, užtikrinant pakankamą dienos šviesos ir gryno oro kiekį, yra be galo svarbus mūsų savijautai. VELUX išleido šią knygą kaip pagalbinę priemonę visiems, dirbantiems pastatų projektavimo ir dizaino srityse. Knygoje gausu faktų ir įžvalgų, padėsiančių suprasti, kaip langų pasirinkimas gali paveikti žmones pastatuose. Informacija aktuali architektams, inžinieriams, studentams bei mokslininkams.


Tegul jūsų namai susitinka su šviesa!

Čia jūs pasisemsite įkvėpimo, kaip padaryti namus šviesesnius.

Vonios kambario rekonstrukcija

Sužinokite būdus, kaip efektyviai vėdinti vonios kambarį ir išvengti ventiliatoriaus ūžimo, pamatykite palėpėje esančių vonios kambarių pavyzdžius prieš ir po atnaujinimo.
 

Susikurkite svajonių miegamąjį

Čia rasite puikių idėjų, kaip geriau suprojektuoti savo miegamąjį, kaip atverti erdvę šviesai ir gauti gero nakties miego.
 

Vaikų kambario projektavimas

Pasisemkite įkvėpimo, kaip sukurti šaunią erdvę, kurioje vaikams būtų smagu ir kurioje vaikas rastų naudingų dalykų, apie kuriuos svajoja.
 

Virtuvė pagal jus

Sužinokite, kodėl maistą geriau gaminti dienos šviesoje ir gaukite patarimų apie virtuvės atnaujinimą. Čia pateikiama keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti prieš pradėdami atnaujinimą.
 

Susikurk modernią svetainę 

Atsisiųskite gidą ir sužinokite, kaip susikurti svetainę, apie kurią svajojote, kaip pasirinkti tinkamas spalvas ir kaip įsileisti į kambarį šviesos.

Stogo langų keitimo gidas

Pastebėjus, kad jūsų stogo langus reikia atnaujinti arba pakeisti, šis gidas padės sužinoti, ko reikia.

Stogo langų keitimo kontrolinis sąrašas

4 būdai sužinoti, ar jau laikas keisti jūsų stogo langus. Nėra sunku nuspręsti, kada tinkamas laikas pakeisti stogo langus, jei žinote, kokių ženklų ieškoti. 

Norėdami peržiūrėti lankstinukus internetu turite atsisiųsti Adobe reader programą (jeigu neturite)