Nuo 388 € 

Visapusė apsauga nuo gamtos išdaigų

VELUX tamsinančios išorinės markizės blokuoja saulės spindulius prieš jiems pasiekiant stiklo paketą ir taip išlaiko jūsų namuose optimalią temperatūrą netgi saulėtomis, karštomis dienomis. Šviesai nepralaidi medžiaga tamsina kambarį ir prisideda prie kokybiško miego. Modernus dizainas puikiai atrodys iš išorės. Markizių komplektacijoje yra iš anksto suporuotas nuotolinio valdymo pultelis, padedantis greitai ir paprastai jas valdyti ir be vargo sumontuoti.

  • Galite įdiegti patys, užtenka minimalių įgudžių, nereikia laidų
Žiūrėti galeriją

Jums taip pat gali patikti

Išorinės žaliuzės

VELUX išorinės žaliuzės užtikrina visapusę apsaugą nuo gamtos išdaigų bet kuriuo metų laiku ir bet kokiu klimatu. 

Markizės

Palaikykite optimalią kambario temperatūrą su efektyvia apsauga nuo įkaitimo. VELUX markizės blokuoja saulės spindulius dar prieš jiems pasiekiant stiklo paketą, todėl kambariuose bus maloniai vėsu.

Spalvos

Pagaminta iš tvirto, šviesos nepraleidžiančio audinio su atraminiais strypais ir šoniniais profiliais iš tamsiai pilko aliuminio.  Markizės nenaudojant, ją tvarkingai galima paslėpti viršutinėje aliuminio kasetėje.

Nuotolinis valdymas, maitinamas saulės energija

VELUX tamsinančios išorinės markizės yra valdomos nuotoliniu būdu, maitinamu saulės baterija. Į markizės komplektaciją įeina ir iš anksto sugrupuotas sieninis jungiklis paprastam markizių valdymui.

Atsisiųsti brošiūrą

Stilingos užuolaidėlės ir žaliuzės jūsų namams

Pridėkite paskutinį akcentą - VELUX užuolaidėles, markizes ir žaliuzes. Pirmaujanti Paryžiaus agentūra „Trend Union“ sukūrė stilingus spalvų ir audinių derinius. Pasižvalgykite po stulbinančią kolekciją, kurioje tikrai rasite sprendimus, tobulai derančius prie jūsų interjero.

VELUX užuolaidų ir žaliuzių brošiūra 2019

Raskite tamsinančios išorinės markizės kainą savo VELUX langui