Komfortas matyti aiškiai

Komfortas būti tyloje

Komfortas sutaupyti

Standard Plus


Premium savybės - naujasis standartas

Jau daugelį metų kuriame langus, pritaikytus besikeičiančiam pasauliui.

Civilizacijos pažanga ir su tuo susiję pokyčiai daro vis didesnę įtaką mūsų gyvenimo būdui, iš naujo apibrėžia darbo ir poilsio ypatybes. NAUJI mūsų langai padeda sukurti komfortišką interjerą pastatuose, kuriuose itin svarbus energinis efektyvumas, kad bet kada galėtumėte atsiriboti nuo išorinių dirgiklių ir sumažinti gatvės triukšmą bei patogiai dirbti, atsipalaiduoti ir leisti laiką su savo artimaisiais

Sujungę visas puikias savybes viename stogo lange, sukūrėme tobulą vertybių derinį. NAUJIEJI GLL ir GLU su 64 stiklo paketu gali būti valdomi viršutine arba apatine rankenomis, iš lakuotos medienos arba medienos, padengtos poliuretanu, visų populiariausių VELUX stogo langų dydžių.

Nauja viršutine rankena lengva atidaryti ir uždaryti langus, net kai po jais yra baldų, todėl montavimo aukštis gali būti žemas, o tai leidžia mėgautis vaizdu ir sėdint, ir stovint. Lange taip pat yra ventiliacijos sklendė, kad galėtumėte vėdinti kambarį, kai langas uždarytas.

Savybės

Kaip išsirinkti tobulą stogo langą?

Mūsų gide aptariame penkis svarbiausius dalykus, į kuriuos reikėtų atsižvelgti, renkantis stogo langą.

  • Jei norite, kad patalpoje būtų optimalus natūralios šviesos kiekis, rekomenduojama, kad langų stiklo plotas sudarytų ne mažiau kaip 15% grindų ploto. Padėsime išsirinkti tobulą VELUX stoglangių dydį.

  • NAUJIEJI mūsų stoglangiai gali būti dviejų valdymo būdų: varstomi viršutine ir apatine rankenomis, kad atitiktų visus poreikius. Pasirinkimas priklausys nuo to, kokiame aukštyje bus naujasis jūsų VELUX stoglangis.

  • Nauja inovatyvi stoglangio konstrukcija turi dar geresnius termoizoliacijos parametrus, geresnę garso izoliaciją, lietaus triukšmo slopinimą ir easy-to-clean dangą. Viskas maksimaliam jūsų komfortui!

  • Mūsų stogo langai gali būti dviejų vidaus apdailos variantų: medinis, nulakuotas skaidriu laku ir medinis, padengtas priežiūros nereikalaujančiu poliuretanu. Atsižvelgdami į kambario tipą, galime pasiūlyti tobulą apdailos variantą.

  • Pridėkite tamsinančias užuolaidėles arba peršviečiamas užuolaidėles ir išnaudokite visas savo naujų stoglangių galimybes. Nesvarbu, ar norite gerai išsimiegoti, ar pritemdyti šviesą dienos metu, mūsų aksesuarai langams bus puikus priedas jūsų stogo langams.

Kitas žingsnis