Prisitaikykite užuolaidėlę

VELUX „Colour by You“ užuolaidėlės
Peržiūrėti galeriją

DKL--, RFL--, DFD--

„Colour by You“ kolekcija

Nuo 100 €

„Colour by You“ kolekcija leidžia pritaikyti užuolaidėles, kad jos atitiktų jūsų patalpą, stilių ir asmeninį skonį. Naudokite spalvų pasirinkimo įrankį, kad rastumėte tobulą naujosios stogo lango užuolaidėlės atspalvį.

  • Pasirinkite iš tūkstančių spalvų
  • Yra permatomų ritininių užuolaidėlių, tamsinančių ritininių užuolaidėlių ir dvigubų tamsinančių ritininių užuolaidėlių

Raskite ritininės užuolaidėlės iš „Colour by You“ kolekcijos kainą

Yra su baltais šoniniais profiliais

VELUX tamsinančios užuolaidėlės, aliuminio šoniniai profiliai
VELUX tamsinančios užuolaidėlės, balti šoniniai profiliai

Rinkitės tarp baltų arba šlifuoto aliuminio šoninių profilių. Balti šoniniai profiliai puikiai tinka jūsų baltiems VELUX stogo langams.

Valdymas


Saulės energija ir iš elektros tinklo maitinamos užuolaidėlės ir išorinės žaliuzės suderinamos su VELUX ACTIVE, kad klimatas viduje būtų sveikesnis

Lengva montuoti


Originalias VELUX žaliuzes sumontuokite per 15 minučių

Montuojant VELUX užuolaidėles nereikia matuoti, kirpti, pjauti ar naudoti papildomų įrankių. Jos pagamintos taip, kad puikiai tiktų, o viskas, ko jums reikia, yra užuolaidėlės pakuotėje. Jūsų VELUX languose yra iš anksto sumontuoti užuolaidėlių montavimo laikikliai. Tiesiog užspauskite originalią VELUX užuolaidėlę ir pridėkite iš anksto sumontuotus šoninius profilius.

Montavimo instrukcijos

PDF yra išsamios iliustruojančios instrukcijos, kuriose jums atidžiai nurodomas kiekvienas montavimo proceso veiksmas. Kad galėtumėte skaityti PDF failą, kompiuteryje turite turėti „Acrobat Reader“. Įrankis yra nemokamas ir jį galima atsisiųsti iš „Adobe“ nemokamai.

VELUX ritininė užuolaidėlė – valdoma rankomis
VELUX ritininė užuolaidėlė – su nuotolinio valdymo pultu, elektrinė
VELUX ritininė užuolaidėlė – su nuotolinio valdymo pultu, maitinama saulės energija
VELUX dviguba tamsinanti užuolaidėlė – valdoma rankomis