Išmanusis namų valdymas

VELUX Touch

Paprastas ir visada pasiekiamas visų VELUX elektrinių gaminių valdymas.
VELUX Touch KLR 300
Kad galėtumėte valdyti komforto lygį patalpose, naudojant „VELUX Touch“ tereikia pasiekti nuotolinio valdymo pultą. „VELUX Touch“ suteikia galimybę visiškai atsipalaiduoti, nes kiekvienas elektrinis stogo langas, užuolaidėlės ir išorinės žaliuzės visada lengvai pasiekiamos. 

Lengvai įleidžiamas gaivus oras ir dienos šviesa

Atidarykite išorines žaliuzes ryte, kad pabustumėte su saule, atidarykite stogo langą, kai biure norite įkvėpti gaivaus oro, arba nuleiskite tamsinančias užuolaidėles šeimos filmų vakarui – visa tai padarysite vienu nuotolinio valdymo pultu. Kitaip tariant, „VELUX Touch“ leidžia išnaudoti daugiau kiekvieno jau turimo elektrinio VELUX gaminio galimybių.

Valdymas

Paprastas ir visada pasiekiamas visų elektrinių gaminių valdymas.

Paprastumas

Vienas intuityvus nuotolinio valdymo pultas, kurį paprasta naudoti bet kam.

Komfortas

Padidinkite komfortą patalpoje vienu nuotolinio valdymo pultu.

Pradėti lengva 

Norint sumontuoti „VELUX Touch“ nereikia jokių techninių žinių. Norėdami pradėti, vadovaukitės montavimo vadove (kuris yra „VELUX Touch“ dėžutėje) arba internetiniame pagalbos puslapyje pateiktais montavimo proceso nurodymais. Taip bus lengviau žingsnis po žingsnio atlikti visą procesą.

Sureguliuokite dienos šviesos ir gaivaus oro patekimą pagal savo poreikius
„VELUX Touch“ suteikia galimybę vienu įrenginiu valdyti visus elektrinius stogo langus, užuolaidėles ir išorines žaliuzes. Dėl intuityvaus dizaino juo gali lengvai naudotis bet kas.

Vėdinkite, kad ir kur būtumėte

Naudodami 15 minučių vėdinimo laikmatį galite išvėdinti kambarį ir nesijaudinti, kad vėliau reikės uždaryti langą – „VELUX Touch“ tuo pasirūpins.

Pabuskite ir palieskite!

„VELUX Touch“ ekranui įjungti naudoja artumo jutiklius. Jums tereikia atsistoti priešais įrenginį ir jis įsijungs.

Paprastas naudojimas kiekvienam

Naudojant „VELUX Touch“ bet kas gali lengvai valdyti stogo langą, užuolaidėles ar išorines žaliuzes vos vienu palietimu.

Sugrupuokite savo VELUX gaminius

Sujunkite visus savo VELUX elektrinius gaminius ir valdykite juos visus arba atskirai pagal savo poreikius.