Nauja viršutinė rankena - dar patogesniam naudojimui

Skaidriu laku lakuota pušies mediena

GLL 1061

Ši stoglangių linija yra skirta būstų savininkams, kurie nori investuoti į papildomą energinį efektyvumą ir komfortą. Langai su 2 kamerų stiklo paketu už prieinamą kainą padės išsaugoti namus šiltus.

Iš viršaus valdomi stoglangiai dabar turi naują viršutinę rankeną, kuria lengva atidaryti ir uždaryti langus, net kai po jais yra baldų. Todėl montavimo aukštis gali būti žemas, o tai leidžia mėgautis vaizdu ir sėdint, ir stovint. Lange taip pat yra ventiliacijos sklendė, kad galėtumėte vėdinti kambarį, kai langas uždarytas.

Po langu su viršutine rankena galima statyti stalą ar sofą – baldai visiškai nekliudys varstyti lango. Norint dar daugiau komforto, langą galima patobulinti, įsigyjant nuotolinio valdymo priedus.

Nauja patogi rankena 
Atsparumas bet kokiomis oro sąlygomis 
Grynas oras, net kai langas uždarytas
Lengva išvalyti
Paruoštas užuolaidėlių montavimui
Papildoma garso izoliacija
Nuo skersvėjų apsauganti tarpinė
Energiškai efektyvus 2 kamerų stiklo paketas, Uw 1.1

Su inovatyviu ir ekonomišku 2 kamerų stogo langu jūsų namai taps energiškai efektyvesniais už prieinamą kainą.  Šio lango šilumos laidumo koeficientas siekia vos 1,1, todėl šaltuoju metų laiku namuose bus šilta ir komfortiška.

Visuose "Standard" languose įrengta Unikali izoliavimo sistema ThermoTechnology™. Tai ypač stipri ir efektyvi apsauga nuo vėjo ir šalto or, kuri išsaugos šilumą jūsų namuose.

Jeigu norite komforto, langą su viršutine rankena galite automatizuoti ir varstyti vos vienu mygtuko spustelėjimu. Tam tereikia įsirengti nuotolinio valdymo priedus - elektros varikliuką ir valdymo sistemą. Šie priedai tinka tik langams su viršutine rankena.

Pasirinkite tinkamą stogo lango modelį bei montavimo aukštį

Dažniausiai rekomenduojame įsigyti stogo langą su rankena viršuje. Patariame langą montuoti žemiau (nuo 90 cm nuo grindų) – tuomet pro jį gerai matysite vaizdą, be to, liks vietos baldams apačioje.

Jums taip pat gali būti įdomu