Rankena viršuje arba apačioje

Skaidriu laku lakuota pušies mediena arba baltas poliuretanas

GZL 1051/GLU 0051

Stogo langai GZL su vienos kameros stiklo paketu skirti būsto savininkui, vertinančiam dienos šviesą, komfortą, ir turinčiam norą taupyti.

Stogo langai komplektuojami su vienos kameros stiklo paketu. Langų kategorijoje galimi klasikiniai mediniai langai GZL arba mediniai langai su poliuretano danga GLU.

Nauja rankena varčios viršuje – dar patogesnė kasdieniam naudojimui.

Nauja patogi rankena 
Medinis langas padengtas skaidriu laku arba balta poliuretano danga
Kokybė, bet kokiomis oro sąlygomis
Lengva išvalyti
Paruoštas užuolaidėlių montavimui
Gera garso izoliacija
Nuo skersvėjų apsauganti tarpinė
Energiškai efektyvus 1 kameros stiklo paketas, Uw 1.3

Su ekonomišku 1 kameros stogo langu tavo namai taps energiškai efektyvesniais už itin prieinamą kainą.  Šio lango šilumos laidumo koeficientas siekia vos 1,3, todėl šaltuoju metų laiku namuose bus šilta ir komfortiška.

Šiuose languose įrengta unikali izoliavimo sistema ThermoTechnology™. Tai ypač stipri ir efektyvi apsauga nuo vėjo ir šalto oro, kuri išsaugos šilumą tavo namuose.

Jeigu nori komforto, langą su viršutine rankena gali automatizuoti ir varstyti vos vienu mygtuko spustelėjimu. Tam tereikia įsirengti nuotolinio valdymo priedus - elektros variklį KMG ir valdymo sistemą KUX. Šie priedai tinka tik langams su viršutine rankena.

Pasirinkite tinkamą stogo lango modelį bei montavimo aukštį

Dažniausiai rekomenduojame įsigyti stogo langą su rankena viršuje. Patariame langą montuoti žemiau (nuo 90 cm nuo grindų) – tuomet pro jį gerai matysite vaizdą, be to, liks vietos baldams apačioje.

Jums taip pat gali būti įdomu