Koridorius 

Nepalik koridorių ir laiptinių skendėti prieblandoje. Natūrali šviesa padeda sužibėti galerijos sienoms ir suteikia laiptinėms saugumo. 

Natūrali šviesa net mažiausiose erdvėse 

Namų erdvės, pavyzdžiui, prieškambariai ar koridoriai, gali būti tamsios ir nejaukios, nes jose mažai natūralios šviesos. Tačiau pasitelkęs stogo langus gali įleisti pakankamai dienos šviesos, kad kiekvienas kampelis taptų nepaprastas. 

Slink žemyn ir sužinok, kaip kuo geriau išnaudoti mažiausias namų erdves 

Visos patalpos nusipelno būti pripildytos ryškios natūralios šviesos! Kiekvienuose namuose yra vietų, kurias apšviesti šiek tiek sunkiau nei kitas, ypač natūralia šviesa. Į virtuvių, svetainių ar miegamųjų planus gana paprasta įtraukti langus. Tačiau kitos erdvės, tokios kaip laiptinė, skalbykla ar koridoriai, yra per mažos ir per daug uždaros, kad į jas patektų dienos šviesa. Bet ar tikrai? 

Kuo daugiau stogo langų įrengsi, tuo daugiau dienos šviesos turėsi. Paprasta.

Koridorius – dienos šviesos nušviestas įėjimas į mansardą

Kur, kas, kaip?

Kokius stogo langus turėtum įsigyti? Su kokiais priedais? Kokios kombinacijos suteikia daugiausiai komforto? Susipažink su tau pritaikytu sprendimu…. mūsų internetiniame kataloge!

Kokio masto tavo projektas?

Susiję straipsniai

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.