Pasitelk natūralią dienos šviesą ir suteik namams gyvybės

Natūrali saulės šviesa – vienas iš kasdienių išteklių, kuris iš tikrųjų gali suteikti namams teigiamų pokyčių. Didesnis natūralios dienos šviesos kiekis namuose teikia daug naudos psichikai ir kūnui. 

Pasitelk dienos šviesą ir sukurk jaukią aplinką  

Natūrali šviesa – tai visa natūralių šaltinių, tokių kaip saulė ar mėnulis, skleidžiama šviesa. Įsileisdamas (-a) į savo namus natūralią šviesą ir panaudodamas (-a) ją kaip pagrindinį šviesos šaltinį gali sukurti gražią ir šiltą aplinką, skatinančią atsipalaiduoti. 

Pajusk stogo langų magiją

Saulė visą dieną keliauja dangumi. Tai reiškia, kad fasado langai gali riboti natūralios šviesos srautą. Stogo langas yra vienas veiksmingiausių būdų įsileisti daugiau dienos šviesos. Dienos šviesa iš viršaus prasiskverbia į visus namų kampelius, ir kiekviena diena yra vis kitokia, priklausomai nuo orų. 

Įkvėpk gyvybės mažoms patalpoms

Pagerinti mažų patalpų apšvietimą visada sunku. Ant grindų pastatomas šviestuvas užima per daug vietos, o kabinamas ant lubų – neaprūpins reikiamu šviesos kiekiu. Stogo langas gali būti svarbus šviesos šaltinis, nes įleidžia daugiau natūralios šviesos. 

Įsitikink, ar suplanavai pakankamai dienos šviesos

Jei ketini imtis namų renovacijos projekto, įsitikink, kad įgyvendinsi jį teisingai – dar niekas nėra skundęsis, kad turi „per daug” natūralios šviesos! Praktinis patarimas: įsitikink, kad langų stiklo plotas sudaro ne mažiau kaip 20 % renovuojamos patalpos ploto. Taip pat suplanuok pakankamą stogo langų skaičių, kad šviesa gerai ir tolygiai pasiskirstytų po visą patalpą. Nepamiršk, kad prireikus dienos šviesos kiekį galima lengvai kontroliuoti naudojant įvairiausias užuolaidėles ir žaliuzes. 

Transformuok savo kasdienį gyvenimą patalpose

Nori atnaujinti savo namus? Išplitus hibridiniam darbo modeliui, kaip niekad daug laiko praleidžiame namuose. Todėl be galo svarbu, kad gyvenamoji aplinka būtų puiki. Vienas iš būdų pakeisti kasdienį gyvenimą patalpose – efektyvus stogo langų naudojimas. Stogo langai į namus įleidžia daugiau natūralios šviesos. 

Pasinaudok iš viršaus krintančios šviesos privalumais

Natūrali šviesa prisideda reguliuojant hormono melatonino išsiskyrimą organizme. Melatoninas yra hormonas, dėl kurio mes jaučiame nuovargį, todėl didesnis natūralios dienos šviesos kiekis namuose padeda išlikti energingiems dieną ir geriau miegoti naktį. 

Sukurk harmoniją su išoriniu pasauliu 

Stogo langai susieja namus su natūralia aplinka ir suteikia gaivaus oro. Jei savo interjerą papildysi keletu didelių kambarinių augalų, sukursi harmonijos pojūtį, kuris bus naudingas protui, kūnui ir sielai. 

Šviesą papildyk dekoru

Įsitikink, kad interjero apdaila ir dekoras puikiai dera prie šviesos kupino kambario. Nudažyk miegamojo sienas raminančia žalia ir mėlyna spalvomis ir pajusk, kaip į vidų plūstanti ryto šviesa tave švelniai žadina. Bendroje gyvenamojoje erdvėje pasirink ryškesnes spalvas, kad šeimos kambarys būtų gyvas ir šviesus, ir pamatysi, kaip dėl patrauklaus interjero visi norės daugiau laiko praleisti kartu. Nepamiršk augalų išdėstyti taip, kad jie visą dieną gautų reikiamą dienos šviesos kiekį! 

Įsileisdamas (-a) į savo namus natūralios šviesos ir panaudodamas (-a) ją kaip pagrindinį šviesos šaltinį gali sukurti gražią bei šiltą aplinką, skatinančią atsipalaiduoti.

Susiję straipsniai

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.