Maksimaliai išnaudok miegamąjį su šiomis pertvarkymo idėjomis

Daug laiko praleidžiame savo miegamuosiuose. Čia sutinkame ir palydime dieną, čia pailsiname kūną ir protą. Tai reiškia, kad miegamasis turi patenkinti daugybę poreikių. 

Norint pertvarkyti miegamąjį, reikia apgalvoti daugybę dalykų. Sudarėme idėjų sąrašą, kad galėtum pradėti renovacijos projektą ir gautum kuo daugiau naudos iš savo miegamojo. 

Susikurk svajonių miegamąjį

Norint pertvarkyti miegamąjį, reikia apgalvoti daugybę dalykų. Kaip jis turėtų atrodyti? Kaip sukurti optimalią aplinką geram nakties miegui? O kaip dėl biudžeto? Ar atnaujinant miegamąjį galima padidinti būsto perpardavimo vertę? Kad būtų lengviau, parengėme sąrašą dalykų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti projektuojant svajonių miegamąjį. 

Pradėk nuo poreikių ir norų sąrašo

Miegamiesiems be galo svarbus interjero dizainas: audiniai, dažai, augalai ir tapetai. Daug ką galima padaryti perdažant, tačiau kai kuriuos dalykus reikia iš esmės atnaujinti. Jei tavo miegamasis ankštas, tamsus ar jam reikia naujos grindų dangos, apsvarstyk galimybę jį pertvarkyti. 

Pradėk nuo to, kas tau miegamajame yra svarbiausia. Kas būtina, o dėl ko gali leistis į kompromisus? Tegul poreikių ir norų sąrašas būna tavo vedlys. 

Parenk biudžetą ir apsvarstyk perpardavimo vertę

Kai suprasi, ko tikiesi iš miegamojo pertvarkymo, apsvarstyk renovacijos biudžetą. Miegamąjį dažnai galima atšviežinti pasitelkus paprastas priemones, tokias kaip nauji dažai ar baldai. Tačiau norint mažą ar niekuo neišsiskiriančią erdvę paversti prabangiu miegamuoju, dažnai prireikia kapitalinio remonto, kurį atliktų rangovas. Priklausomai nuo to, kokius pokyčius nori įgyvendinti miegamajame, proceso pradžioje turėtum numatyti biudžetą ir juo grįsti savo pasirinkimus. 

Jei imiesi kapitalinio miegamojo remonto, pagalvok, kaip jis galėtų padidinti bendrą namo vertę. 

Investuok į kokybiškus interjero gaminius

Kai sudarysi sąrašą dalykų, kurių norėtum savo atnaujintame miegamajame, gali pradėti galvoti apie interjero dizainą. Ramų miegą lemia daug veiksnių; investicijos į kokybišką interjerą gali daug ką pakeisti. Turime keletą patarimų, kaip gerai išsimiegoti naktį.  

  • Rask tau tinkantį čiužinį. Nors naujas čiužinys gali būti brangi investicija, jis labai svarbus miegui. 

  • Pasirink gerą pagalvę. Kaip ir čiužinys, pagalvė yra labai svarbi geram miegui. Paprašyk vietos lovų pardavėjo, kad padėtų rasti tinkamą pagalvę. 

  • Nauji dažai labai pravers! Niekas taip nepakeičia kambario, kaip šviežias dažų sluoksnis. Pasirink spalvą, kuri tave ramina. Tai padės geriau išsimiegoti. 

Jei įmanoma: panaudok pakartotinai, perdirbk, pataisyk arba pirk dėvėtą.  

Miegamasis – tai erdvė, kur atgauni jėgas, todėl kuo geriau išnaudok natūralią dienos šviesą

Priešingai populiariai nuomonei, gerai išsimiegoti padeda ne tamsa, o šviesa. Saulė padeda reguliuoti cirkadinį ritmą ir siunčia organizmui signalą, kai ateina laikas miegoti ar keltis. Jei į miegamąjį įsileisi natūralios šviesos, padovanosi savo kūnui subalansuotą miego ciklą.  

Nesileisk į kompromisus dėl natūralios šviesos ir gero vėdinimo

Natūrali šviesa pilna vitaminų ir kitų naudingų dalykų, todėl padės pagerinti bendrąją sveikatą ir savijautą. Pasitelk stogo langus ir sukurk savo miegamajame puikią aplinką miegoti. Naudodamas (-a) stogo langus, dėl jų montavimo kampo, galėsi daug mažiau jaudintis dėl privatumo. Be to, mėgausiesi gerai išvėdintu miegamuoju visą dieną ir naktį.  

Pagalvok apie namų ir lauko sąryšį 

Įsivaizduok, kaip guli lovoje ir žiūri į žvaigždes. Skamba šauniai? Mums irgi taip atrodo. Su stogo langais atverk lubas į žvaigždėtą nakties dangų ir mėgaukis gražiomis saulėtekio spalvomis. Įsileisk į miegamąjį gamtos dvelksmo puikiai dienos pradžiai ir pabaigai! 

Priešingai paplitusiai nuomonei, gerai išsimiegoti naktį padeda ne tamsa, o šviesa. 

Susiję straipsniai

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.