Kaip atnaujinti miegamąjį, kad miegas būtų geresnis

Kokybiškas miegas yra gyvybiškai svarbus mūsų gerai savijautai. Būtent todėl ypatingą dėmesį turėtum skirti miegamojo pertvarkymui, kad miegas būtų puikus. Nuolat pertraukiamas miegas gali neigiamai paveikti mūsų sveikatą. Yra nemažai dalykų, kurie padės atnaujinti miegamąjį ir užtikrins geresnį miegą naktį. 

Su 4 patarimais geresniam miegui sukurk ramią aplinką savo miegamajame  

Nudažyk savo miegamąjį raminančiomis spalvomis 

Miegamasis turėtų būti atpalaiduojanti erdvė. Vienas iš paprasčiausių būdų, kaip miegamam suteikti jaukumo – nudažyti sienas švelniomis spalvomis. Tobulai tinka žalios atspalviai. Jie padeda jaustis ramiai ir žvaliai. Šviesūs violetinės atspalviai, pavyzdžiui, levandų, puikiai tinka anksti besikeliantiems žmonėms ir atgaivina. Kam nepatiktų vešlus levandų laukas? Ramūs pilkos atspalviai tobulai tinka, jei mėgsti minimalistinį stilių. Pilka puikiai dera mažesniuose miegamuosiuose, nes suteikia patalpai gyvumo ir neutralumo.

Natūralių medžiagų baldai

Iš natūralių medžiagų pagaminti baldai sukuria miegamajame atpalaiduojančią aplinką. Iš ekologiškų medžiagų pagaminti baldai priartina gamtos, o tai veikia raminamai. Pagalvok apie kambario dekoravimą medžio, bambuko ar rotango gaminiais. Šiltos, švelnios spalvos nuramins prieš nakties miegą. Surask medžiagą, kuri tau patinka, leidžia jaustis ramiai ir padeda užmigti.

Natūralūs audiniai

Gulėdamas (-a) lovoje turėtum įsisupti į minkštus patalus, kurie padeda miegoti geriau. Natūralūs audiniai, tokie kaip medvilnė, tekstilės pramonėje naudojami šimtus metų. Medvilnė yra minkšta, pralaidi orui ir lengvai prižiūrima. Tačiau kaupia drėgmę, todėl jei naktį tau būna per šilta, ji gali netikti. Jei naktimis prakaituoji, tavo patalui tobulai tinka linas. Jis pralaidus orui, minkštas ir vėsus, todėl puikiai tinka šiltomis vasaros naktimis. Šiek tiek brangesnis šilkas yra minkštas, pagamintas iš tvirto pluošto ir gerai izoliuoja.

Papildyk interjerą augalais

Augalai ne tik papuošia bet kurį kambarį, bet ir grynina orą bei sumažina toksinų kiekį jame. Trijuostė sansevjera yra vienas iš nedaugelio kambarinių augalų, kurie naktį anglies dioksidą paverčia deguonimi. Panašu į magiją. Tai tik gamta, atsiskleidžianti visu savo grožiu. Trijuostė sansevjera yra įtraukta į NASA sudarytą 10 geriausiai orą valančių augalų sąrašą. Be to, ji labai graži.

5 priežastys įsirengti stoglangius miegamajame

Geresnė oro kokybė ir vėdinimas

Tinkamas vėdinimas yra be galo svarbus norint palaikyti gerą patalpų oro kokybę. Šviežias oras teikia daug naudos: pakelia ūpą, stiprina imuninę sistemą ir gerina smegenų funkciją. Turint stogo langus miegamajame, galima padidinti šviežio oro srautą namuose, tereikia atidaryti langus priešingose namo pusėse. Šviežias oras – tai paprastas būdas užtikrinti sveiką patalpų aplinką.

Įsileisk į vidų išorinį pasaulį

Stogo langai miegamajame įneša į jį dalelę išorinio pasaulio. Tai gali būti didesnis natūralios šviesos kiekis, žvaigždėtas dangus, grynas oras, paukščių čiulbėjimas, žaidžiančių vaikų krykštavimas ar bažnyčios varpų skambėjimas. Esi arčiau išorinio pasaulio, o tai pagerina miegą.

Padeda reguliuoti miego ciklą

Natūrali šviesa padeda atkurti cirkadinio ritmo (miego ciklo) pusiausvyrą, kad geriau pailsėtum naktį ir produktyviau dirbtum dieną. Saulė skatina melatonino gamybą organizme ir subalansuoja dienos ir nakties ritmą.

Su „VELUX ACTIVE with NETATMO” atsibusk pažadintas (-a) natūralios šviesos

Rytais jauti nuovargį? Turbūt taip yra dėl to, kad pabundi visiškai tamsiame kambaryje nuo telefono pypsėjimo. Tavo smegenys vis dar veikia miego režimu. Jeigu pamažu įsileisi į miegamąjį saulės šviesos, smegenys tau pasakys: „Metas keltis”.

Naudojant sistemą „VELUX ACTIVE with NETATMO”, žadintuvą galima pakeisti saulėtekiu ir stebėti oro kokybę su kambario jutikliu.

Daugiau šviesos neprarandant privatumo

Dauguma mūsų miegamajame norime privatumo. Stogo langai suteiks daugiau natūralios šviesos nesutrikdydami privatumo. Laimi visi.

Šviežias oras turi daugybę privalumų: padeda mums jaustis laimingesniems, stiprina imuninę sistemą ir gerina smegenų funkciją.

Susiję straipsniai

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.