Darbo kambarys 

Mes manome, kad namų biurai, kuriuose yra natūralios šviesos, skatina darbo produktyvumą ir kūrybiškumą. Gaivus oras ir dienos šviesa atgaivina ir gali pagerinti bendrą savijautą būnant namuose. Kartu jie gali neatpažįstamai pakeisti erdvę, kad ji taptų ne tik funkcionali, bet ir įkvepianti.

Kai tavo namuose atsiranda biuras 

Didesnis dienos šviesos ir gaivaus oro kiekis mūsų namuose turi milžinišką poveikį mūsų savijautai. Dirbantiesiems namuose tai palengvina mokymąsi ir padeda susikaupti. 

Slink žemyn ir sužinok, ko reikia, kad galėtum sukurti produktyviam darbui tinkamą biurą.

Nesvarbu, ar jau kurį laiką dirbi namuose, ar šis gyvenimo būdas tau naujas, natūralia šviesa ir gaiviu oru papildydamas (-a) namų biuro erdvę gali pagerinti gebėjimą sutelkti dėmesį ir darbo produktyvumą. Geriausias būdas gauti daugiau dienos šviesos namų biure – VELUX stogo langai. 

Kuo daugiau stogo langų įrengsi, tuo daugiau dienos šviesos turėsi. Paprasta.

Namų biuras – tavo darbo oazė

Kur, kas, kaip?

Kokius stogo langus turėtum įsigyti? Su kokiais priedais? Kokios kombinacijos suteikia daugiausiai komforto? Susipažink su tau pritaikytu sprendimu…. mūsų internetiniame kataloge!

Kokio masto tavo projektas?

Susiję straipsniai

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.