APŽVALGA

Pamatykite visą vaizdą

Nuo 1160  

Įsigiję naująjį VELUX stogo langą "Studio Trio" susikurkite įspūdingą panoraminį vaizdą ir įsileiskite į savo gyvenimą dar daugiau šviesos. Kas gali būti geriau už klasikinį VELUX stogo langų patogumą? "Studio Trio" langas turi itin plonus profilius, todėl pro jį praeina daugiau šviesos ir matoma daugiau vaizdo.

Naudingosios savybės:

 • Daugiau dienos šviesos – "Studio Trio" dizainas leidžia į kambarį patekti gausybei šviesos.

 • Panoraminis vaizdas – mėgaukitės plačiu vaizdu į lauką,  kadangi lango profiliai itin ploni.

 • Vertė už pinigus – gaukite tris langus už dviejų langų standartinės kombinacijos kainą.

 
Tinka stogams, kurių nuolydis tarp 15° ir 90°.
GALERIJA

Tegul jus įkvepia didesnės, šviesesnės idėjos

VELUX kompanija jau daugiau nei 75 metus aprūpina dienos šviesa žmonių būstus, kiekvieną dizainą ištobulindama iki tobulybės. Pažiūrėkite, kaip VELUX stogo langas "Studio Trio" gali tikti jūsų namams.


DETALĖS

VELUX "Studio Trio" stogo lango savybės

Baltai dažytas
 • 1
  ThermoTechnologyTM

  ThermoTechnologyTM

  Komfortiškesni namai ir mažesnės sąskaitos už šilumos energiją dėl VELUX ThermoTechnology™. Inovatyvus geriausias eksploatacines savybes turinčių medžiagų panaudojimas stogo langų konstrukcijos gamybai suteikia puikų energinį efektyvumą, izoliaciją ir sandarumą. Ieškokite  ThermoTechnology™ įspaudo, garantuojančio puikų energinį efektyvumą.
 • 2
  Natūralus vėdinimas

  Natūralus vėdinimas

  Įsileiskite į namus gryno oro, net jei esate išėję ar miegate, ir nesirūpinkite dėl saugumo ar blogo oro. Patraukite į save unikalią viršutinė rankeną ir pro vėdinimo sklendę pateks šviežio, filtruoto oro.
 • 3
  Specifikacijos

  Langas:

  Vienas rėmas
  3 x GGL FK06 (dydis:1178 x 1880 mm) / FK08 (dydis: 1398 x 1880 mm)

  Stiklo paketas:

  70/66

  Tarpinės:

  EDWS 2000/EDLS 2000

  Dengiamosios detalės:

  Aliuminis

 • 4
  Kaip išvalyti langą

  Kaip išvalyti langą

  Norint išvalyti išorinį lango stiklą, reikia apsukti varčią 180 laipsnių kampu. Varčią užfiksuokite specialiu kaiščiu rėmo apačioje. Oro filtrą galima išimti ir išplauti įprastomis priemonėmis. Pilnai apsukite ir užfiksuokite langą valymo pozicijoje, tada išimkite filtrą iš filtro bėgelio.

 • 5
  Priežiūra

  Priežiūra

  Jei norite, kad VELUX stogo langas tarnautų ilgiau arba norite jį paremontuoti, skaitykite čia. VELUX siūlo nemažai produktų, kurie pravers, jei norite pakeisti oro filtrą, uždažyti įbrėžimą, sutepti vyrius, perdažyti langą ir jį atnaujinti.

   

 • 6
  Užuolaidėlės

  Užuolaidėlės

  Pridėkite prie savo lango baigiamąją detalę – VELUX užuolaidėlę. Kiekvienam poreikiui patenkinti atsiras užuolaidėlė. Siūlomas platus spektras dekoratyvių vidaus užuolaidėlių šviesos pritemdymui, išorinių žaliuzių bei markizių, kurios skirtos apsisaugoti nuo kaitros.

PATOBULINIMO GALIMYBĖ

Saulės energija valdomas stoglangis GGLS "Studio Trio"

 

Saulės energija valdomas elektrinis stoglangis GGLS "Studio Trio" gali tapti pagrindiniu akcentu bet kuriame kambaryje. Siauras rėmas maksimaliai padidina dienos šviesos srautą ir suteikia plačius panoraminius vaizdus. Kontroliuojamas visiškai nuotoliniu būdu, "Studio Trio" suteikia kasdienį patogumą ir yra tobulas sprendimas sunkiai pasiekiamose vietose. Elektrinis "Studio Trio" stoglangis taip pat suderinamas su VELUX apsaugos nuo karščio gaminiais ir išmaniaisiais namų valdymo priedais. Montavimas lengvas ir nereikalauja papildomų laidų.

  

INOVATYVUS DIZAINAS 

Elegantiškas ir modernus

 

VELUX "Studio Trio" stogo langai buvo rūpestingai sukurti taip, kad į namus patektų maksimalus dienos šviesos kiekis. Dėl ypač plonų profilių šviesos patenka 23 %* daugiau, be to langas atrodo dailiau, o kambarys tampa vizualiai erdvesnis. 

*lyginant su 3 atskirais to paties dydžio langais.