Svetainė 

Vieta, kurioje praleidi daugiausia laiko, turėtų būti pati komfortiškiausia. Atgaivink savo kambarį pasitelkdamas natūralią šviesą bei gaivų orą iš viršaus ir sukurk namuose geresnę aplinką. Stogo langai užlies kambarį ryškia, išraiškinga šviesa, todėl svetainės interjeras trykš spalvomis ir gyvybe. 

Patalpa, kurioje vyksta gyvenimas 

Dienos šviesa nuolat kinta. Į patalpą patenkantis natūralios šviesos srautas visą dieną keičia kryptį. Tik „gaudant” šią šviesą per stogą galima maksimaliai išnaudoti kiekvieną šviesaus paros meto minutę. 

Slink žemyn ir sužinok, ko reikia, kad galėtum kuo geriau išnaudoti savo svetainę.

Jei esi kaip dauguma žmonių, tikriausiai daug laiko praleidi patalpose, tiesa? Tyrimai rodo, kad patalpose praleidžiame neįtikėtinai daug laiko – 90 % savo gyvenimo. Daugiausia būname pagrindiniame namų kambaryje – svetainėje. Tačiau buvimas patalpoje nereiškia, kad turime atsisakyti natūralios šviesos. Stogo langas – puikus būdas į namus įsileisti daugiau dienos šviesos ir išlaikyti ryšį su išoriniu pasauliu. 

Kuo daugiau stogo langų įrengsi, tuo daugiau dienos šviesos turėsi. Paprasta.

Svetainė – tavo jaukus kampelis

Kur, kas, kaip?

Kokius stogo langus turėtum įsigyti? Su kokiais priedais? Kokios kombinacijos suteikia daugiausiai komforto? Susipažink su tau pritaikytu sprendimu…. mūsų internetiniame kataloge!

Kokio masto tavo projektas?

Susiję straipsniai

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.