Yra laikas žaisti ir laikas svajoti

VELUX vaikų kolekcija, mėlynas dangus, piktograma
Peržiūrėti galeriją

DKL--, DFD--

Vaikų kolekcija

Nuo 100 €

Didžiausi nuotykiai prasideda nuo gero nakties miego. VELUX vaikų kolekcijos užuolaidėlės yra įkvepiančio ir linksmo dizaino, sukurtos vaikų kambariams. Jos sukurtos, kad puikiai tiktų ir būtų lengva montuoti nematuojant ir nepjaustant.

  • Visiškai užtamsinkite patalpą arba sušvelninkite įeinančią šviesą, derindami tamsinančią užuolaidėlę su balta klostuota užuolaidėle (1016)
  • Saugios vaikams kontrukcijos be virvelių
  • OEKO-TEX® sertifikuotos ir garantuotai neturinčios žalingų medžiagų
  • Yra su baltais arba šlifuoto aliuminio šoniniais profiliais

Jums taip pat gali patikti

VELUX minkštos išorinės žaliuzės apsaugai nuo karščio
VELUX tinklelis nuo vabzdžių

Tinklelis nuo vabzdžių

 Apsauga nuo vabzdžių
 Patvarus skaidrus tinklinis audinys

Koks bebūtų jūsų stilius, yra užuolaidėlė, kuri tiks


9 rūšių įdomaus dizaino VELUX vaikų kolekcijos užuolaidėlės yra išbandytos, kad suteiktų jums geriausią tamsinimą rinkoje. Jos siūlo šviesos nepraleidžiantį užtamsinimą, kad ir kokia būtų užuolaidėlės spalva.

Vaikų kolekcijos dizainas yra prieinamas tamsinančioms ir dviguboms tamsinančios ritininėms užuolaidėlėms.

Yra su baltais šoniniais profiliais

VELUX tamsinančios užuolaidėlės, aliuminio šoniniai profiliai
VELUX tamsinančios užuolaidėlės, balti šoniniai profiliai

Rinkitės tarp baltų arba šlifuoto aliuminio šoninių profilių. Balti šoniniai profiliai puikiai tinka jūsų baltiems VELUX stogo langams.

Rankinis valdymas 


Rankinės VELUX ritininės užuolaidėlės tiekiamos su išmaninga ir diskretiška skersine rankena, kuri leidžia patogiai reguliuoti užuolaidėlę. Užuolaidėlės veikia sklandžiai ir gali būti bet kurioje lango vietoje.

Dviguba tamsinanti ritininė užuolaidėlė turi dvi skersines rankenas, kuriomis galima reguliuoti nepriklausomai – nors abu audeklai yra pritvirtinti vienas prie kito: pirmoji skersinė rankena dedama tarp dviejų audeklų, kita – klostuoto audeklo apačioje. Dėl to lengva kontroliuoti, kiek įeinančios šviesos užblokuoti, kiek išsklaidyti ir kiek natūralios šviesos leisti į patalpą. Paprasčiausiai naudokite skersines rankenas norėdami pakelti arba nuleisti pagal pageidavimą.

VELUX tamsinančios užuolaidėlės, valdomos rankomis

Raskite VELUX ritininės užuolaidėlės kainą

Lengva montuoti


Originalias VELUX žaliuzes sumontuokite per 15 minučių

Montuojant VELUX užuolaidėles nereikia matuoti, kirpti, pjauti ar naudoti papildomų įrankių. Jos pagamintos taip, kad puikiai tiktų, o viskas, ko jums reikia, yra užuolaidėlės pakuotėje. Jūsų VELUX languose yra iš anksto sumontuoti užuolaidėlių montavimo laikikliai. Tiesiog užspauskite originalią VELUX užuolaidėlę ir pridėkite iš anksto sumontuotus šoninius profilius.

Montavimo instrukcijos

PDF yra išsamios iliustruojančios instrukcijos, kuriose jums atidžiai nurodomas kiekvienas montavimo proceso veiksmas. Kad galėtumėte skaityti PDF failą, kompiuteryje turite turėti „Acrobat Reader“. Įrankis yra nemokamas ir jį galima atsisiųsti iš „Adobe“ nemokamai.

VELUX tamsinanti ritininė užuolaidėlė – valdoma rankomis
VELUX dviguba tamsinanti ritininė užuolaidėlė – valdoma rankomis