Energiškai efektyvūs langai už gerą kainą
Daugiau komforto, daugiau efektyvumo 

Standard

"Standard" stoglangių linija – kokybiški langai už prieinamą kainą. Šie langai ne tik turi visas esmines funkcijas, tačiau suteikia ir galimybę rinktis: valdomi viršutine arba apatine rankena, mediniai ar priežiūros nereikalaujantys su poliuretano danga.

Standard Plus

Ši stoglangių linija yra skirta būstų savininkams, kurie nori investuoti į papildomą energinį efektyvumą ir komfortą. Langai su 2 kamerų stiklo paketais už prieinamą kainą padės išsaugoti namus šiltus.

    Naujiena! 2 kamerų stiklo paketas​


Premium

"Premium" stoglangiai skirti būstų savininkams,kuriems svarbus maksimalus komfortas, saugumas ir prabanga. Šiai linijai būdingas išskirtinis dizainas, daugiau pasirinkimo laisvės,
planuojant dienos šviesą erdvėse ir galimybė automatizuoti namus bei įsigyti geriausius rinkoje siūlomus sprendimus.

Langai su viršutine rankena

Standard

Standard Plus

Premium


Langai su apatine rankena

Standard

Standard Plus

Premium


Poliuretanu dengti langai su viršutine rankena

Standard

Standard Plus

Premium


Poliuretanu dengti langai su apatine rankena

Standard

Standard Plus

Premium

Praplėskite savo akiratį

Daugiau erdvės mansardoje

Erdvę didinančių VELUX sprendimų pagalba, mansardos patalpas galima transformuoti taip, kad į jas patektų žymiau daugiau dienos šviesos ir atsirastų nuostabus erdvės pojūtis. Šių inovatyvių VELUX gaminių pagalba padidinsite naudingąjį plotą po stogu ir įsileisite žymiai daugiau natūralios dienos šviesos. Atsiradusi papildoma erdvė suteiks daugiau galimybių, išdėstant baldus ir kuriant unikalų interjerą.

Erdvę didinantys sprendimai

Montavimo gaminiai

Į VELUX asortimentą įeina visi reikalingi montavimo gaminiai, kad rezultatas būtų patvarus ir ilgalaikis. Modulinio montavimo principas leidžia palaipsniui itin tiksliai, greitai ir logiškai sumontuoti stogo langą ir užtikrina kokybišką stogo lango izoliaciją, orui bei vandeniu nepralaidų sujungimą su stogo danga bei teisingą vidaus angokraščių įrengimą.

Skaitykite daugiau apie montavimo gaminius

Suraskite VELUX prekybos atstovą ar montuotoją

Mūsų žemėlapyje galite surasti savo regiono VELUX gaminių prekybos atstovus bei montuotojus.

Suraskite VELUX prekybos atstovą ar montuotoją

Įkvepiančios idėjos

Pažiūrėkite, kaip įsileisti į mansardą daugiau dienos šviesos, įsirengiant VELUX stogo langus įvairios paskirties patalpose.  Skaitykite daugiau ir pamatykite realius atvejus, kaip daugiau dienos šviesos gali pakeisti namų erdves.