Tamsinančios užuolaidėlės miegamajam


Tamsinančios užuolaidėlės


Tobulas miegas


Tamsinančios užuolaidėlės

Nuo 68 €

Tobulas miegas su visišku užtemdymu


Rekomenduojama šiems kambario tipams:
 
 • Visiškas užtemdymas
 • Fiksavimas bet kurioje padėtyje
 • 40 skirtingų spalvų ir modelių, įskaitant 18 smagių ir įkvepiančių raštų iš Disney ir VELUX kolekcijos "Labos nakties" bei 4 raštus iš Star Wars kolekcijos.
 • Galima rinktis baltos arba aliuminio spalvos rėmelį.

VELUX tamsinanti užuolaidėlė turi šviesos nepraleidžiantį sluoksnį, kad būtų užtikrintas visiškas užtemdymas bet kuriuo metu. Todėl puikiai tinka miegamuosiuose, kur reikalingas šviesos valdymas, kad galėtumėte mėgautis kokybišku nakties miegu ir jėgų suteikiančiu pokaičio miegu dieną.Nesvarbu, koks jūsų stilius – visada rasite derančią užuolaidėlę

© Disney. Pagal knygą „Mikė Pukuotukas“. Autorius – A. A. Milne ir E.H. Shepard.
Galima rinktis iš 40 skirtingų spalvų ir raštų, įskaitant 12 smagių ir įkvepiančių modelių iš VELUX ir Disney svajonių kolekcijos bei 4 iš Star Wars kolekcijos. VELUX tamsinančios užuolaidėlės yra išbandytos, kad galėtumėte mėgautis geriausiu užtemdymo efektu rinkoje. Nesvarbu, kokia užuolaidėlių spalva – jos nepralaidžios šviesai ir užtikrina visišką tamsą. Pasirinkite modelį, geriausiai tinkantį jūsų stiliui ir namų interjerui.

Baltos spalvos rėmelis

Aliuminio spalvos rėmelis

Nuo šiol galima rinktis ir baltos spalvos rėmelį


Rinkitės baltos arba aliuminio spalvos rėmelį rankiniu būdu valdomoms tamsinančioms užuolaidėlėms. Baltos spalvos rėmelis puikiai atrodys prie baltų stogo langų. 

Kokį užuolaidėlės valdymą pasirinkti?

Kad pasirinktumėte tinkamą VELUX užuolaidėlės valdymą, pagalvokite apie stogo langų vietą ir kaip dažnai norėsite reguliuoti užuolaidėlių padėtį.
 
Tiek saulės, tiek elektros energija valdomos užuolaidėlės yra valdomos nuotoliniu būdu ir tai puikus pasirinkimas, jei VELUX stogo langai nepasiekiami arba norint suteikti palėpės kambariui novatoriškos prabangos pojūtį.
Rankinis valdymas

Rankinis valdymas

Rankiniu būdu valdomas užuolaidėles labai paprasta naudoti, tereikia apatinį jų kraštą stumtelėti aukštyn arba žemyn  Užuolaidėlė pritvirtinta prie stogo lango viršutinės skardinės detalės ir slankioja šoniniais bėgeliais – taip užtikrinamas sklandus bepakopis fiksavimas bet kokioje padėtyje. Tiesiog stumdami užuolaidėlės apatinį kraštelį pagal pageidavimą pakelkite arba nuleiskite.

Norėdami palengvinti rankiniu būdu valdomos užuolaidėlės valdymą, taip pat galite įsigyti lazdeles, lazdelių prailginimą ir lazdelių adapterius.

Nuotolinis valdymas elektra

Nuotolinio valdymo, maitinama elektros energija

Nuotoliniu būdu valdomas ir elektros energija maitinamas tamsinančias užuolaidėles galima valdyti išmaniu VELUX INTEGRA® valdymo pulteliu liečiamu ekranu, kuris tiekiamas kartu su jūsų VELUX INTEGRA® stogo langu. Tai intuityvus sprendimas, leidžiantis jums nuotoliniu būdu valdyti užuolaidėles. VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti užuolaidėlę iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis.  

Jei būtina, užuolaidėles galima pakelti arba nuleisti rankiniu būdu, stumtelėjus apatinį užuolaidėlės kraštelį.


Ką daryti, jei neturiu elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango? 
Jei neturite elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango, tačiau norėtumėte elektros energija valdomos užuolaidėlės, išbandykite valdymo sistemą KUX 110. Su ja galėsite valdyti elektros energija maitinamas VELUX užuolaidėles ar žaliuzes rankiniu būdu valdomuose languose. Arba išbandykite valdymo sistemą KMX 110 ir paverskite visą rankiniu būdu valdomą stogo langą automatiniu. Su valdymo sistema KMX 110 galėsite valdyti keletą elektrinio maitinimo gaminių. 

Abi sistemos suderintos su io-homecontrol®. Valdymo sistemoje KMX 110 taip pat yra lietaus jutiklis.

Nuotolinis valdymas saulės energija

Nuotolinis valdymo, maitinama saulės energija

Nuotoliniu būdu ir saulės energija valdomos tamsinančios užuolaidėlės valdomos su užuolaidėle pateiktu valdymo pulteliu. Jei turite saulės energija valdomą VELUX INTEGRA® stogo langą, taip pat galite naudoti išmanųjį valdymo pultelį liečiamu ekranu VELUX INTEGRA®, kuris tiekiamas kartu su VELUX INTEGRA® stogo langu.  
VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti užuolaidėlę iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis.  

Jei būtina, saulės energija valdomą užuolaidėlę galima valdyti ir rankiniu būdu. Saulės energija įkraunamas elementas veikia iki 600 operacijų, net jei nėra tiesioginių saulės spindulių, galinčių vėl jį įkrauti.

Paprastas montavimas su VELUX Pick&Click!™ sistema

Mūsų iš anksto sumontuoti patentuoti tvirtinimo laikikliai yra standartiškai įrengti kiekviename VELUX stogo lange. Be to, jie tinka su bet kokiomis VELUX užuolaidėlėmis, todėl sumontavimas bus be rūpesčių. Montavimo instrukcija pridedama įsigijus užuolaidėlę.

Montavimo instrukcijos

PDF failuose yra išsamios, iliustruotos instrukcijos, smulkiai apibūdinančios kiekvieną montavimo veiksmą. Norint skaityti PDF failą, būtina kompiuteryje turėti Acrobat Reader programą. Programa yra nemokama ir ją galima atsisiųsti iš Adobe puslapio.

VELUX tamsinanti užuolaidėlė – valdoma rankiniu būdu
VELUX tamsinanti užuolaidėlė – valdoma nuotoliniu būdu ir elektros energija
VELUX tamsinanti užuolaidėlė – valdoma nuotoliniu būdu ir saulės energijaPadidinkite komforto lygį derindami tamsinančią užuolaidėlę su...

Derinkite tamsinančią užuolaidėlę su VELUX markizėmis ir ritininėmis žaliuzėmis, norėdami užtikrinti papildomą apsaugą nuo karščio, ir su VELUX tinkleliais nuo vabzdžių, kad mėgautumėtės oru be vabzdžių – net kai jūsų langas atidarytas.

Dėmesio! Atminkite, kad negalima derinti elektros ir saulės energija valdomų užuolaidėlių.

Markizės

 • Apsauga nuo karščio
 • Permatoma tinklinė medžiaga
 • Montuojamos iš vidaus

Išorinės VELUX markizės nepraleidžia saulės spindulių pro stiklo paketą ir sumažiną pasyvų įkaitimą iki 72 %. Tai padės palaikyti malonią jūsų kambario temperatūrą šiltą, saulėtą dieną. Markizės yra permatomos, todėl galėsite mėgautis vaizdu.

Tinkleliai nuo vabzdžių

 • 100 % apsauga nuo vabzdžių
 • Ilgalaikis, permatomas audinys
 • Neužgožia vaizdo

Sumontavę VELUX tinklelį nuo vabzdžių galėsite mėgautis gaiviu oru be jokių vabzdžių. Jis paprastai montuojamas bei valdomas ir tinka visiems VELUX stogo langams. Tinklelio nuo vabzdžių nenaudojant, jį tvarkingai galima paslėpti viršutinėje aliuminio kasetėje.

 

Jums taip pat gali patikti

Disney ir VELUX kolekcija 

 • Visiškas užtemdymas
 • Be kenksmingų cheminių medžiagų
 • 18 smagių modelių iš Disney ir VELUX kolekcijos "Labos nakties"
Disney ir VELUX kolekcija "Labos nakties" – tai tamsinančios užuolaidėlės, sukurtos vaikams ir jauniems širdyje suaugusiems. Ant užuolaidėlių nugulė paveikslėliai su įvairiausiais personažais - Ana ir Elza iš "Ledo šalies", Mike Pūkuotuku, Žaibu Makvynu iš "Ratų". Tikrai išsirinksite iš 18 smagių ir įkvepiančių užuolaidėlių modelių. Šioje kolekcijoje dera VELUX gaminių funkcionalumas bei kokybė ir nuostabus mėgstamiausių Disney veikėjų pasaulis. Šios tamsinančios užuolaidėlės puikiai tinka geram nakties ar ramiam pokaičio miegui.


Disney ir VELUX kolekcija "Labos nakties" paverčia miegamąjį svajonių kambariu.

Dvigubos tamsinačios užuolaidėlės (DFD)

 • Dvi užuolaidėlės viename
 • Visiškas užtemdymas
 • Subtiliai išsklaido įeinančią dienos šviesą arba užtamsina

Dvigubos tamsinančios VELUX užuolaidėlės turi 2 funkcijas - ir blokuoja (užtamsina) ir slopina dienos šviesą. Viršutinė užuolaidėlė tamsina, galima rinktis iš 24 spalvų. Apatinė klostuota užuolaidėlė - balta.

Šilumą izoliuojančios užuolaidėlės

 • Visiškas užtemdymas
 • Šilumos izoliavimas
 • Reguliuojamos, fiksuojamos bet kurioje padėtyje

Energiją taupančios, tamsinančios užuolaidėlės pagamintos iš dvigubai klostuoto neperšviečiamo audinio. Viduje esanti korėta aliuminio struktūra pagerina izoliavimą net iki 34 %. Kadangi užuolaidėlės nėra fiksuotos apačioje ar viršuje, jas galima nustatyti bet kurioje lango padėtyje, kad užtikrintumėte užtemdymą, šviesos valdymą ir privatumą.

 

Išorinės žaliuzės

 • Apsauga nuo karščio
 • Visiškas užtemdymas
 • Izoliavimas ir triukšmo slopinimas
 • Saugumas 

Puikiai tinka bet kokiam klimatui ar metų laikui: VELUX išorinė žaliuzė neleidžia jūsų kambariui įkaisti vasarą ir izoliuoja šilumą žiemą. Be to, su ja bet kuriuo dienos metu galite pilnai užtemdyti kambarį.