Atnaujinkite savo
patalpų klimatą

Išnaudokite visas užuolaidėlių, išorinių žaliuzių
ir stogo langų galimybes naudodami VELUX ACTIVE
with NETATMO

Gaukite 30 % nuolaidą pirkdami 2 ar daugiau
VELUX nuotolinio valdymo gaminių

Išnaudokite visas VELUX nuotolinio valdymo gaminių galimybes

Naudojant VELUX ACTIVE susiejami jūsų VELUX nuotolinio valdymo gaminiai, užuolaidėlės ir išorinės žaliuzės automatiškai apsaugo jūsų namus nuo didelio karščio ir atidaromi stogo langai orui įleisti ir sveikai oro kokybei palaikyti. Be to, visa tai valdote naudodamiesi intuityvia VELUX ACTIVE with NETATMO programėle.
Skamba puikiai, ar ne? Peržiūrėkite VELUX nuotolinio valdymo gaminius

Gaukite įžvalgų apie savo namų sveikatą

Su naujuoju VELUX ACTIVE prietaisų skydeliu lengva sužinoti apie savo namų oro kokybę.

Naujasis patalpų oro kokybės prietaisų skydelis rodo patalpos būseną, iš karto pranešdamas, ar oro kokybė gera, ar bloga. Dabar galite peržiūrėti temperatūros, drėgnumo ir CO2 lygių istoriją 24 valandų, 7 dienų arba 30 dienų laikotarpiu, rodomą lengvai skaitomoje žiedinėje diagramoje.

Rodoma, kiek laiko oro kokybė patalpoje buvo dabartinių komforto / sveikatos slenksčių ribose arba už jų ribų.

Viena programėlė, beribės galimybės

 • Namų apžvalga
  Visapusiškai valdykite savo patalpų klimatą naudodami VELUX ACTIVE with NETATMO programėlę. Bet kurioje vietoja reguliuokite VELUX nuotolinio valdymo stogo langus, užuolaidėles ir išorines žaliuzes ir vienu mygtuko paspaudimu nustatykite temperatūrą, vėdinimą ir daugiau.
 • Ir „labas rytas“, ir „labos nakties“

  Ir „labas rytas“, ir „labos nakties“

  Iš anksto nustatytos nuorodos (spartieji klavišai), skirtos atidaryti ir uždaryti visoms užuolaidėlėms ir išorinėms žaliuzėms, kai norite mėgautis rytiniais saulės spinduliais arba gerai išsimiegoti.
 • Lengvas išvykimas

  Lengvas išvykimas

  Vienu palietimu uždarykite savo VELUX nuotolinio valdymo stogo langus ir palikite juos saugaus vėdinimo padėtyje. Veikia taip pat kaip VELUX ACTIVE išvykimo jungiklis.
 • Kambario būklė

  Patalpų klimato būklė

  Stebėkite temperatūrą, drėgnumą ir CO2 lygį kiekviename kambaryje* ir sužinokite, ar patalpų klimatą reiktų pagerinti.

  * Įsigykite daugiau VELUX ACTIVE vidaus klimato jutiklių, kad galėtumėte stebėti daugiau kambarių, kuriuose naudojami VELUX nuotolinio valdymo elektros energijos gaminiai (pvz., virtuvę, svetainę, vonios kambarį, miegamąjį arba vaikų kambarį).
 • Patogus naudojimas

  Patogus naudojimas

  Atidaryti ir uždaryti savo VELUX nuotolinio valdymo stogo langus, užuolaidėles ir išorines žaliuzes galėsite būdami bet kur.
 • Patalpų klimatą pritaikykite pagal savo poreikius

  Patalpų klimatą pritaikykite pagal savo poreikius

  Lengvai keiskite iš anksto nustatytus parametrus, tokius kaip individualus temperatūros lygis arba kasdienio vėdinimo dažnumas
 • Grupės valdymas

  Grupės valdymas

  Valdykite vieną ar kelis gaminius vienu palietimu. Įsitikinkite, ar jūsų langai, užuolaidėlės ir išorinės žaliuzės yra sinchronizuoti, valdydami juos vienu metu.
 • Apsauga nuo oro sąlygų

  Apsauga nuo oro sąlygų

  Sureguliuokite, kokiomis oro sąlygomis jūsų langai galės būti atidaryti. Pernelyg vėjuota, per šalta, o gal per karšta? Nesijaudinkite, ACTIVE veikia pagal jūsų norus.
 • Programėlė visiems šeimos nariams

  Programėlė visiems šeimos nariams

  Bendrinkite prieigą ir visiems šeimos nariams suteikite galimybę valdyti gaminius naudojant savo išmaniuosius telefonus.

Let’s have a quote here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

PERSON NAME
PERSON LOCATION

Išsami informacija apie gaminį

VELUX ACTIVE
 • 1
  VELUX ACTIVE pradinis rinkinys
  Pradinį rinkinį sudaro vienas vidaus klimato jutiklis, vienas išvykimo jungiklis ir vienas tinklų sietuvas. Tam, kad namie galėtumėte įrengti VELUX ACTIVE, reikės ir pradinio rinkinio, ir išmaniojo telefono programėlės.
 • 1a
  VELUX ACTIVE išvykimo jungiklis

  Išeidami bakstelėkite išvykimo jungiklį, kad VELUX nuotolinio valdymo stogo langai būtų uždaryti. Saugus vėdinimas per ventiliacijos sklendę lieka įjungtas.

  Rekomenduojama prie kiekvieno išėjimo iš namų įrengti po vieną išvykimo jungiklį.

 • 1b
  VELUX ACTIVE vidaus klimato jutiklis

  Vidaus klimato jutikliu nuolat matuojama kambario temperatūra, drėgnumas ir oro kokybė (CO2 lygis).

  Ant jutiklio esantį jungiklį naudokite norėdami atidaryti ir uždaryti VELUX nuotolinio valdymo elektrinius stogo langus.

  Rekomenduojama kiekviename kambaryje, kuriame yra VELUX nuotolinio valdymo gaminių, įrengti po vieną vidaus klimato jutiklį.

 • 1c
  VELUX ACTIVE tinklų sietuvas

  Tinklų sietuvas sujungia jūsų VELUX nuotolinio valdymo gaminius, vidaus klimato jutiklį ir išvykimo jungiklį. Jis taip pat prisijungia prie interneto per „Wi-Fi“ maršruto parinktuvą, kad VELUX nuotolinio valdymo gaminius galėtumėte valdyti iš savo išmaniojo telefono.

  Tinklų sietuvas yra įtrauktas į pradinį rinkinį.

  Kiekvienam namui ar butui reikia tik vieno tinklų sietuvo.

Ar VELUX ACTIVE veikia su visais VELUX gaminiais? Beveik

VELUX ACTIVE yra suderinama su daugeliu VELUX gaminių, įskaitant visą VELUX nuotolinio valdymo gaminių asortimentą. Ar jūsų gaminiai yra suderinami su VELUX ACTIVE eikite į Palaikymo ir DUK puslapį, kad rastumėte atsakymus į visus kitus dažniausiai užduodamus klausimus.

Taip pat jus gali dominti...