Peržiūrėti galeriją

RHL--

Peršviečiama užuolaidėlė su kabliukais

Šviesos kontrolė ir privatumas

Nuo 47 € 

Pirkite su markize ir sutaupykite 10%!
Peržiūrėkite mūsų rinkinius!

VELUX užuolaidėlės su kabliukais yra paprastas sprendimas šviesos kontrolei palėpėms, kuriose nereikalingas stiprus šviesos filtravimas. Užuolaidėlė pagaminta iš poliesterio, kuris išsklaido šviesą ir turi paprastą 3-lygių fiksavimo sistemą, paprastam naudojimui.

  • Švelnesnė šviesa ir privatumas
  • 4 klasikinės spalvos
  • Rankinio valdymo
  • Su kabliukais - fiksuojama 3 padėtyse

Jums taip pat gali patikti

Ľahká vonkajšia roleta VELUX, ochrana pred teplom zvonka
Kombinácie zatemňujúcich a plisovaných roliet VELUX, ružové

Dviguba tamsinanti ritininė užuolaidėlė

Pritemdymas
Šviesos pritemdymas

Spalvos

Klasikinės spalvos, tinkančios bet kokiems namams ir bet kokioms erdvėms.

Valdymas

Ant palėpės langų montuojamos užuolaidėlės gali būti lengvai valdomos rankiniu būdu arba valdymo lazdele. Tai yra puikus sprendimas rankiniu būdu valdomiems stoglangiams prieinamame aukštyje, ypač jei apšvietimo sąlygas norite pakeisti tik kelis kartus per dieną užuolaidėlės pagalba. Užuolaidėlės turi būti sumontuotos ant varčios, tai galima atlikti iš patalpos vidaus. Langą galima atidaryti ir uždaryti be kliūčių, net ir nuėmus užuolaidėles.

Rankinio valdymo užuolaidėlė su kabliukais gali būti fiksuojama 3 skirtingose padėtyse. Paprasčiausiai patraukite užuolaidėles žemyn ir užkabinkite vienoje iš 3 kabliukų padėčių.

Jei langas aukštai (pvz. jei fasadinė siena aukšta) ir negalite pasiekti užuolaidėlės rankomis, galite jas valdyti mūsų priedų pagalba. Jums reikės valdymo lazdelės ir adapterio užuolaidėlei. Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi: velux.lietuva@velux.com

Prašome atkreipti dėmesį, kad su valdymo lazdele valdyti stogo langus ir ant jų sumontuotas vidines užuolaidėles nėra nei patogu, nei lengva, tad langams ir užuolaidėlėms, kurie yra tikrai aukštai - lango viršus yra aukščiau nei 3m nuo grindų -  mes rekomenduojame rinktis elektrinius ir saulės energija valdomus gaminius.

Raskite VELUX peršviečiamos užuolaidėlės su kabliukais kainą 

Lengva montuoti

Originalias VELUX žaliuzes sumontuokite per 15 minučių

Montuojant VELUX žaliuzes nereikia matuoti, kirpti, pjauti ar naudoti papildomų įrankių. Jos pagamintos taip, kad puikiai tiktų, o viskas, ko jums reikia, yra užuolaidėlės pakuotėje. Jūsų VELUX languose yra iš anksto sumontuoti užuolaidėlių montavimo laikikliai. Tiesiog užspauskite originalią VELUX užuolaidėlę ir pridėkite iš anksto sumontuotus šoninius profilius.

Montavimo instrukcijos

PDF yra išsamios iliustruojančios instrukcijos, kuriose jums atidžiai nurodomas kiekvienas montavimo proceso veiksmas. Kad galėtumėte skaityti PDF failą, kompiuteryje turite turėti „Acrobat Reader“. Įrankis yra nemokamas ir jį galima atsisiųsti iš „Adobe“ nemokamai. 

VELUX RHL - valdoma rankomis