Paversk erdves mėgstamiausiomis vietomis

Tiek kuriant naujas mansardines erdves, tiek renovuojant esamas, yra galimybė įsileisti daugiau dienos šviesos bei gaivaus oro, sukurti jaukesnę aplinką ir atverti puikų vaizdą.

Kaip?

Pasirink VELUX stogo langų sprendimus (arba pakeisk senus stogo langus naujais VELUX stogo langais) ir galėsi džiaugtis minėtais kambarių privalumais... ir netgi keliais kitais, pavyzdžiui, geresniu vėdinimu, energiniu efektyvumu, taupymu šildymo sąskaitoms... 
"Atmink, bet kuri mansardinė patalpa gali būti šviesesnė ir sveikesnė. Ir sakydami „bet kuri”, mes tikrai turime omenyje bet kurią mansardinę patalpą.

Kurį turėtume tau parodyti?

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.