Virtuvė 

Įsivaizduok, kad atsibundi nuo į vidų plūstančios natūralios dienos šviesos. O kai verdi rytinę kavą ir ruoši pusryčius, saulė apšviečia virtuvę švelnia šviesa. Mėgaukis aplinka skaitydamas (-a) laikraštį ir pradėk dieną žvalus (-i). 

Pats laikas atnaujinti virtuvę! 

Taip, mes tai pasakėme! Virtuvė yra viena svarbiausių patalpų tavo namuose. Tikriausiai joje būta nemažai šeimos pietų, susibūrimų ir netvarkos. Kodėl gi neatnaujinus jos dizaino, juk ji to nusipelnė. 

Slink žemyn ir sužinok, kaip pradėti gaminti valgį dienos šviesoje 

Vieni gražiausių mūsų prisiminimų susiję su laiku, praleistu virtuvėje: čia mokėmės gaminti pagal senus močiutės receptus, drauge su vaikais kepėme pyragus, susitikdavome su draugais ir šeimos nariais per šventes, ir tai dar ne viskas. Pakanka pasakyti, kad virtuvė yra viena svarbiausių patalpų namuose tau ir tavo šeimai, todėl ji nusipelno geriausių dalykų – nuo prietaisų iki apšvietimo. (Taip, apšvietimo!) 

Kuo daugiau stogo langų įrengsi, tuo daugiau dienos šviesos turėsi. Paprasta.

Virtuvė – bendravimo erdvė

Kur, kas, kaip?

Kokius stogo langus turėtum įsigyti? Su kokiais priedais? Kokios kombinacijos suteikia daugiausiai komforto? Susipažink su tau pritaikytu sprendimu…. mūsų internetiniame kataloge!

Kokio masto tavo projektas?

Susiję straipsniai

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.