Virtuvė – namų širdis

Renovuoji virtuvę ir bandai išsiaiškinti, kaip viską suplanuoti? Virtuvėje verda gyvenimas. Ji – namų širdis, kur šeima susitinka po ilgos dienos ir kur visada susirenka draugai. Atliekant virtuvės renovaciją, reikia gero plano, kad erdvę patobulintum taip, kaip ji to verta. Nežinai, nuo ko pradėti? Nesijaudink, mes tau padėsime. 

Sėkmingai pradėk virtuvės renovacijos projektą 

Kad virtuvės atnaujinimo darbų pradžia būtų sėkminga, reikia suprasti proceso etapus. Tačiau prieš imdamasis (-asi) planavimo, leisk vaizduotei pašėlti.  

Paieškok įkvėpimo pintereste bei instagrame, semkis idėjų iš draugų virtuvių ir sukurk svajonių lentas bei pageidavimų sąrašus. Pakankamai greitai ateis metas surūšiuoti idėjas ir suskirstyti norus į būtinus ir pageidaujamus dalykus. Tada reikės apgalvoti biudžetą. 

Apsvarstyk biudžetą ir pagal jį nusistatyk prioritetus

Kad virtuvės renovacija nenuviltų, įvertink savo norus bei poreikius, o paskui pagalvok, ką gali sau leisti. Jei neskubėdamas (-a) apsvarstysi biudžetą ir pagal jį sudėliosi prioritetus, vėliau sau padėkosi. Tai veda prie kito klausimo. 

Biudžetą planuok sumaniai 

Išsamiai suplanuok biudžetą, kad išvengtum nemalonių staigmenų ir laikytumeisi grafiko. Juk žinai posakį: „laikas – pinigai”? Tai tinka ir virtuvės renovacijai. Dėl vėlavimo tokio projekto išlaidos gali labai greitai išaugti.  

Planuodamas (-a) biudžetą įtrauk kuo daugiau išlaidų, kad nepritrūktum pinigų projektui užbaigti. Jei samdai rangovus, jų padedamas (-a) kruopščiai suplanuok projektą ir nustatyk konkretų grafiką. Tai padės išvengti biudžeto viršijimo ir skatins rangovus laiku įvykdyti savo projekto dalį.  

Sudaryk virtuvės renovacijos grafiką ir jo laikykis 

Kad toks didelis projektas kaip virtuvės renovacija nesitęstų amžinybę, jam reikalingas grafikas. Apsvarstyk galimybę suskirstyti projektą į etapus, tada kompiuteryje paruošk lentelę. Pasidalyk ja su rangovu, kad suderintumėte lūkesčius. Leisk jam išreikšti savo nuomonę ir padaryk atitinkamus pakeitimus. 

Suplanuok ardymo ir atstatymo darbus

Nepamiršk suplanuoti ardymo darbų, kai renovuosi virtuvę. Ardymas yra didelis darbas, reikalaujantis nemažai planavimo – pradedant sprendimu, kas jį atliks, ir baigiant atliekų šalinimu. 

Kitas žingsnis – pradėti virtuvės rekonstrukciją. Jei jau atlikai ardymo darbus, šis procesas apims durų ir langų montavimą. Taip pat reikės padaryti labai svarbius darbus už sienų, po grindimis ir virš lubų: santechnikos, elektros, šildymo, vėdinimo ir izoliacijos. Tuomet seks sienų bei grindų apdaila, dažymo darbai, spintelių ir kitos įrangos montavimas bei naujų prietaisų prijungimas. Galiausiai ateis laikas detalėms ir padailinimams. 

Virtuvės renovacijos idėjos: suprojektuok virtuvę pasitelkdamas (-a) dienos šviesą 

Planuodamas (-a) virtuvės renovaciją, pakelk akis į viršų – teisingai, pakelk akis į viršų. Viena įspūdingiausių virtuvės renovacijos idėjų prasideda nuo stogo langų ir baigiasi dienos šviesos kupina virtuve!  

Galvodami, kaip patobulinti virtuvę, dažniausiai apsidairome tik po patalpą. Pastebime visus pasenusius prietaisus, nederančius stalviršius ir tai, kad trūksta vietos spintelėms ir stalviršiams. Dažnai pamirštame numatyti daugiau dienos šviesos. Tačiau mūsų darbas tau pasakyti, kad kai ką pražiūrėjai! 

Išvysk atnaujintą virtuvę visiškai naujoje natūralioje šviesoje 

Naudojant stogo langus galima atverti virtuvę taip, kaip to niekada nepavyktų padaryti nei su lemputėmis, nei su visais pasaulio dažais. Įsileisdamas (-a) į virtuvę natūralios šviesos patobulinsi ją taip, kaip ji to verta.  

Stogo langai užlies virtuvę natūralia šviesa, kuri maksimaliai padidins erdvumo pojūtį ir suteiks gyvumo bei modernumo. Papildoma dienos šviesa leis išvysti savo namus visiškai naujoje šviesoje ir akimirksniu padarys juos jaukesnius. 

3 priežastys, kodėl tau patiks virtuvėje įrengti stoglangiai

Štai trys priežastys, kodėl verta apsvarstyti stogo langų įtraukimą į virtuvės renovacijos projektą. 

  1. Taupyk erdvę: Sumontuodamas (-a) stogo langus virtuvėje gali atlaisvinti vietos spintelėms ten, kur paprastai įrengiami vertikalūs langai.  

  2. Vėdinimas: Virtuvėse paprastai būna daug kvapų, drėgmės ir smulkiųjų dalelių. VELUX saulės energija ir elektra maitinami stogo langai puikiai tinka virtuvės vėdinimui ir greitam dūmų bei maisto gaminimo kvapų pašalinimui.  

  3. Geresnis apšvietimas: Natūrali šviesa teigiamai veikia mūsų sveikatą, savijautą ir darbingumą. Dėl dienos šviesos bus dar smagiau leisti laiką virtuvėje.

Virtuvė yra namų širdis, ji nusipelno visų įmanomų patobulinimų, įskaitant stogo langus.

Susiję straipsniai

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.