Transformuok savo virtuvę pasitelkdamas (-a) šiuos virtuvės dizaino patarimus

Ieškai virtuvės dizaino patarimų? Vadovaudamasis (-asi) šiais patarimais paversk savo virtuvę gyvybinga, funkcionalia ir gražia erdve.  

Geriausi virtuvės dizaino patarimai, paversiantys ją namų širdimi

Sakoma, virtuvė – namų širdis. Virtuvėje verda gyvenimas – nuo greitų pusryčių iki ilgų šeimos pokalbių prie vakarienės stalo. Daugelis mūsų virtuvėje praleidžiame begalę valandų, todėl labai svarbu paversti ją džiaugsmo teikiančia erdve. Tai padaryti padės gerai apgalvotas dizainas. Pateikiame patarimų, kaip kuo geriau išnaudoti virtuvę:

Pritaikyk savo virtuvę bendravimui

Virtuvė – pagrindinė namo vieta. Čia dažnai susirenka šeima ir draugai prieš patiekiant valgi. Todėl virtuvės sala – puiki dizaino idėja. Ji suteikia papildomos erdvės maisto gaminimui, darbui, valgymui ar bendravimui. Salą apstatyk patogiomis valgomojo arba baro kėdėmis, kad paskatintum žmones būti šalia ir praleistum su jais daugiau laiko. 

Išmanieji prietaisai palengvina gyvenimą

Išmanieji šaldytuvai su įmontuota priminimų lenta bei pirkinių sąrašu, išmaniosios orkaitės, kurios iš anksto pašildo maistą, ir prietaisai virtuvės rykams sterilizuoti – pastaraisiais metais rinkoje pasirodė daugybė išmaniųjų sprendimų. Palengvink kasdienį gyvenimą integruodamas (-a) išmaniuosius prietaisus į savo virtuvės dizainą. 

Pasitelk dienos šviesą ir sukurk aukštos klasės bei modernumo pojūtį

Sukurk modernią virtuvę susiedamas (-a) vidų su išore. Stogo lango sprendimas suteikia išorinio pasaulio pojūtį sukurdamas patrauklią atpalaiduojančią atmosferą.

Susikurk erdvę, kuri tau patiks

Paversk virtuvę tokia vieta, kuri džiugins ne vienerius metus. Į virtuvės dizainą įtraukus tvarias priemones, spalvas, natūralią šviesą ir vėdinimą, virtuvė greitai taps mėgstamiausia namų patalpa.  

Tausok gamtą – atliekas rūšiuok lengvai

Gamtos tausojimas turėtu tapti įpročiu. Todėl atliekų rūšiavimas turėtų būti kuo paprastesnis. Suplanuok erdves atliekoms laikyti: įrenk spintą su atskiromis šiukšliadėžėmis stiklui, plastikui ir metalui, o seniems laikraščiams ir perdirbamoms pakuotėms skirk papildomą stalčių. 

Leisk savo virtuvei „kvėpuoti”

Nuo įjungtų orkaičių, virdulių ir elektrinių prietaisų virtuvėje greitai pasidaro karšta. Stogo langų įrengimas virtuvėje yra natūralus būdas išlaikyti žemesnę temperatūrą. Po maisto gaminimo ar vakarėlių, naudojant stogo langus, erdvę galima išvėdinti vos per kelias minutes.  

Leisk spalvoms išryškėti

Rinkis spalvas, kurios tave džiugina. Švelnūs virtuvės spintelių atspalviai vizualiai išplečia mažą erdvę, o tamsios spalvos puikiai tinka atmosferai ir charakteriui sukurti. Kokias spalvas bepasirinktum, pasirūpink, kad virtuvėje būtų daug natūralios šviesos. Įsileidus į virtuvę natūralios šviesos, ji atrodys didesnė, o jos spalvos taps ryškesnės!  

Daugelis mūsų virtuvėje praleidžiame begalę laiko, todėl labai svarbu, kad tai būtų vieta, kurioje mums gera. To pasiekti padės gerai apgalvotas dizainas. 

Susiję straipsniai

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.