Vonios kambarys 

Įsivaizduok, kad dieną pradedi nuo rytinio dušo, pažadintas (-a) natūralios šviesos ir gaivaus oro, užplūstančio vonios kambarį. Naudodamas (-a) stogo langą šią viziją gali paversti realybe. 

Dieną pradėk sėkmingai 

Vonios kambariai seniau buvo pirmiausia funkcinės namų erdvės, kuriose kūrybiškam dizainui vietos lieka nedaug. Norime tai pakeisti. Ar esi pasiruošęs (-usi) vonios kambariui suteikti naują išvaizdą ir atmosferą, įleisdamas (-a) natūralios šviesos ir oro? Išduosime mažą paslaptį. Pakelk akis į viršų ir pasisveik su penktąja siena! 

Slink žemyn ir sužinok, kaip dar vienu žingsneliu priartėti prie paties maloniausio ryto tavo gyvenime 

Turi tamsų, į urvą panašų vonios kambarį, kuriam reikia natūralios šviesos? Pavargai kaskart prausdamasis (-asi) duše reguliuoti langų užuolaidėles? Norint vonios kambaryje turėti tinkamo natūralios šviesos kiekio ir privatumo derinį, gali prireikti laiko ir pastangų. VELUX siūlo paprastą sprendimą: įrengti vonios kambaryje stogo langus arba šviesos tunelius – tai puikus būdas visą dieną mėgautis natūralia šviesa neprarandant privatumo. 

Kuo daugiau stogo langų įrengsi, tuo daugiau dienos šviesos turėsi. Paprasta.   

Vonios kambarys – atsipalaidavimo ir jėgų atgavimo zona

Kur, kas, kaip?

Kokius stogo langus turėtum įsigyti? Su kokiais priedais? Kokios kombinacijos suteikia daugiausiai komforto? Susipažink su tau pritaikytu sprendimu…. mūsų internetiniame kataloge!

Kokio masto tavo projektas?

Susiję straipsniai

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.