Įsivaizduok savo vonios kambarį naujai su šiomis vonios kambario renovacijos idėjomis 

Vonios kambario renovacija gali gąsdinti. Vykdant projektą teks priimti daug sprendimų, o kad jis būtų užbaigtas, reikės kruopščiai planuoti. Tačiau skoningas vonios kambario patobulinimas, kurio visada norėjai, tikrai to vertas! Štai vonios kambario renovacijos idėjų sąrašas, kuris padės suplanuoti procesą ir priimti tinkamus sprendimus.  

Susikurk svajonių vonios kambarį

Norint pertvarkyti vonios kambarį, reikia apgalvoti daug dalykų. Vonios kambarys turi būti funkcionalus, praktiškas ir, pageidautina, šiek tiek prabangus. Svajonių vonios kambariui sukurti reikia rūpestingai paruošto plano ir biudžeto. Pasinaudok šiuo idėjų sąrašu, kuris paskatins veikti: 

Ar žinai, kokie tavo poreikiai ir pageidavimai? 

Pirmiausia išsiaiškink, ko tikiesi iš vonios kambario renovacijos. Pradėk nuo dabartinio vonios kambario: kas tau jame patinka, ką norėtum pakeisti, o ką galima išsaugoti? Gali būti, kad tavo vonios kambario nereikia visiškai pertvarkyti – kartais pakanka pakeisti plyteles, šviestuvus ar interjero detales. Jei taip nėra, prieš leidžiantis į šį naują nuotykį būtina pasiruošti!  

Pagalvok apie kištukinių lizdų ir elektrinių prietaisų vietą, apšvietimą, erdvę sandėliavimui, langų ir stogo langų padėtį. Užbaigus renovaciją gali būti brangu arba net neįmanoma grįžti prie interjero elementų įrengimo. Gerai suplanuotas projektas gali sutaupyti ir laiko, ir pinigų.  

Ar turi planą? O biudžetą?

Ar vonios kambarį atnaujinsi savo rankomis, ar samdysi rangovą, planas ir biudžetas labai pravers!  

Vonios kambario renovacija – tai investicija. Pradėk nuo biudžeto ir grafiko. Jei darbus atliksi pats (-i), kiekvienam etapui skirk daugiau laiko, o techniniams darbams, pavyzdžiui, santechnikos ir elektros įrengimas, samdyk profesionalus. 

Išsamus planas taip pat padeda rangovui lengviau suprasti, ko tikiesi iš renovacijos. Įsitikink, kad rangovas turi tą pačią nuomonę, kaip ir tu, o ne daro prielaidas, ir išdėstyk kiekvieną plano dalį. Laikui bėgant nuolat tikrink, ar rangovas laikosi plano.  

Gauk iš vonios kambario renovacijos kuo daugiau naudos su šiomis patalpų dizaino idėjomis 

Mažas vonios kambarys? Tegul tavo užmojai būna dideli! Vonios kambariai dažnai būna mažesni už kitus namo kambarius, todėl leisk sau nedidelį malonumą neviršydamas (-a) biudžeto. Šildomos grindys, kurių plotas mažesnis nei 100 kvadratinių metrų, daug nekainuoja. Išmanieji dušai ir vonios taupo energiją ir suteikia daugiau patogumo. Apsvarstyk, kiek gali išleisti, neviršydamas (-a) biudžeto, ir, jei įmanoma, daiktus naudok pakartotinai, perdirbk, suremontuok arba pirk dėvėtus. 

Išvysk atnaujintą vonios kambarį visiškai naujoje natūralioje šviesoje 

Pakelk akis į ir pasisveikink su penktąja siena! Penktoji siena, dar vadinama lubomis, yra nepastebima, tačiau paveiki vonios kambario siena. Tai neišnaudota dizaino galimybė, galinti pakeisti tavo vonios kambarį. Štai kodėl stogo langai privalo būti tavo vonios kambario renovacijos dalimi!  

Įsileisk natūralios šviesos ir gausybę gaivaus oro

Su natūralia šviesa suteik savo vonios kambariui naują išvaizdą ir nuotaiką. Dienos šviesa pagyvina erdvę, nes joje atsiskleidžia tikrosios sienų ir dekoro spalvos. Kuriant kurorto aplinką ar prabangų vonios kambario dizainą, svarbiausias dalykas – natūrali šviesa. 

Įsirengęs (-usi) vonios kambaryje stogo langus pripildyk jį natūralios šviesos ir gaivaus oro. VELUX stogo langai pakeis tavo patalpą neapribodami erdvės ir netrikdydami privatumo, be to, suteiks daug šviežio oro. Įsileisk tyro oro ir dienos šviesos kartu pašalindamas (-a) drėgmę. 

3 priežastys, kodėl tau patiks vonios kambaryje įrengti stoglangiai

Natūrali šviesa padeda palaikyti sveikatą ir gerą savijautą. Jos stiprinamoji ir transformuojamoji galia praskaidrina mūsų gyvenimą. Štai dar 3 priežastys, kodėl tau patiks stogo langai vonios kambaryje: 

  1. Privatumas: Stoge išdėstyti stogo langai „gaudo” saulės šviesą neprarandant privatumo vonios kambaryje 

  2. Vėdinimas: Vonios kambarius reikia vėdinti, kad pasišalintų garai ir kondensatas. VELUX stogo langai atsidaro, kad suteiktų tyro oro ir užtikrintų vėdinimą.  

  3. Geresnis apšvietimas: Švari ir balta natūrali šviesa tobulai tinka ruošiantis išeiti iš namų.

Puikus vonios kambarys turi būti funkcionalus, praktiškas... ir šiek tiek prabangus! Svajonių vonios kambario kūrimas prasideda nuo rūpestingai sudaryto plano ir biudžeto. 

Susiję straipsniai

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.