Svarstai apie naujus vonios kambario langus? Štai kodėl stogo langai yra puiki idėja

Daugelyje namų vonios kambariui neskiriama daug dėmesio. Galbūt jau žinai, kad miegamajame praleidžiame kone pusę savo gyvenimo, tačiau ar kada nors svarstei, kiek laiko praleidžiame vonios kambaryje?

3 priežastys, kodėl turėtum įsirengti stoglangius vonios kambaryje

Apytikriai apskaičiuota, kad per savaitę vonios kambaryje praleidžiame 1 valandą ir 42 minutes. Jau vien tai yra puiki priežastis paversti vonios kambarį patrauklia ir jaukia aplinka, kurioje gera būti. Kuriant žavingą vonios kambarį, labai pasitarnauja stogo langai. 

Stogo lango įrengimas vonios kambaryje turi daug privalumų. Sužinok, kokią didžiausią naudą duoda vonios kambaryje įstatytas stogo langas.  

Natūralus apšvietimas neprarandant privatumo

Aukštai stoge sumontuotas stogo langas užtikrina visišką privatumą. Vonios kambaryje įrengti stogo langai suteikia daugiau privatumo ir komforto nei tai galėtų padaryti tradiciniai vertikalūs vonios kambario langai.  

Suteik patalpai erdvumo pojūtį

Vonios kambarys retai būna viena didžiausių patalpų namuose. Labiau tikėtina, kad jis yra vienas iš mažesnių, todėl jį dekoruoti ir apšviesti gali būti sudėtinga. Naudojant stogo langą, galima padaryti abu dalykus. Dėl stogo lango aukščio ir vietos patalpa atrodys erdvesnė. Jei langas integruotas į stogą, vonios kambarį užpildys natūrali dienos šviesa suteikdama jam patrauklumo ir erdvumo.  

Gaivus oras ir vėdinimas

Prausiantis po dušu, vonios kambaryje būna drėgna ir tvanku, todėl gaivus oras ir tinkamas vėdinimas yra būtini. Prastai vėdinant vonios kambarį, jo mikroklimatas blogėja. Didelis vonios kambario langas, kurį galima atidaryti išsimaudžius, leis orui cirkuliuoti, todėl patalpos aplinka pagerės.  

Pasirink tau tinkamus vonios kambario langus

Renkantis tinkamus vonios kambario langus, reikia daug ką apgalvoti. Jei tikslas yra didesnis dienos šviesos kiekis vonios kambaryje, reikia išsiaiškinti, kokia yra patalpos padėtis pasaulio šalių atžvilgiu. Turint šią informaciją, galima suplanuoti optimalią lango vietą. Kalbant apie vėdinimą, aukštai įrengtas stogo langas įleidžia daugiau oro, todėl pagerėja jo cirkuliacija.    

Elektriniai stogo langai – be vargo pasiekiama natūrali dienos šviesa  

Elektriniai arba saulės energija maitinami stogo langai – puikus sprendimas mažesniems vonios kambariams. Siaurame ar mažame vonios kambaryje gali būti ankštoka. Langas tai išsprendžia atverdamas erdvę, tačiau jį reikia įrengti tinkamame aukštyje, kad būtų užtikrintas visiškas privatumas. Čia praverčia maitinamas saulės energija arba elektrinis stogo langas, nes jį galima atidaryti ir uždaryti nuotoliniu būdu, naudojant valdymo jungiklį arba išmanųjį telefoną. 

Pasirūpink, kad tavo stogo langai padėtų atsikratyti garų!

Rinkdamasis (-asi) stogo langą įsitikink, kad jo vidaus apdaila tinka tavo patalpai. Dėl maudynių karštame vandenyje vonios kambaryje gali būti labai drėgna, todėl apsvarstyk galimybę rinktis stogo langą su drėgmei atsparia poliuretano apdaila. VELUX ašinio varstymo stogo langą su balta modernia poliuretano danga yra lengva prižiūrėti, valyti ir išlaikyti sausą. 

Užuolaidėlės ir žaliuzės  

Įsirengiant langus, visada rūpinamasi privatumu. Jei pro vonios kambario langą matosi neužstotas vaizdas, rinkis vidines žaliuzes. Jos nekrinta į akis ir užtikrina privatumą vonios kambaryje. Mūsų vidinės žaliuzės yra atsparios drėgmei, todėl puikiai tinka vonios kambariui.  

„VELUX ACTIVE with NETATMO” – valdyk stogo langus ir patalpų mikroklimatą

VELUX ACTIVE – išmanus, automatinis patalpų mikroklimato reguliavimo sprendimas, skirtas valdyti VELUX saulės energija ir elektra maitinamus stogo langus, užuolaidėles ir išorines žaliuzes.  

VELUX ACTIVE suteikia informacijos apie patalpų oro kokybę ir tikrina temperatūrą, drėgmę bei CO2 kiekį, kad užtikrintų reguliarų patalpų vėdinimą.    

Apytikriai apskaičiuota, kad per savaitę vonios kambaryje praleidžiame 1 valandą ir 42 minutes. Jau vien tai yra puiki priežastis paversti vonios kambarį patrauklia ir jaukia aplinka, kurioje gera būti.  

Susiję straipsniai

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.