VELUX nuotolinio valdymo stogo langai su vyriais viršutinėje dalyje

Nuo 1281 €

Susipažinkite su lango veikimu be pastangų. VELUX elektrinis stogo langas su vyriais viršutinėje dalyje sujungia panoraminį vaizdą, patogų variklio darbą ir rankinį veikimą prireikus viename stogo lange. Jis sukuria panašumą į balkoną, užpildo jūsų erdvę natūralia dienos šviesa.

Pranašumai

  • Be pastangų atidarius iki 45 laipsnių, atsiveria nuostabus panoraminis vaizdas
  • Nėra lietaus viduje pavojaus – integruotas lietaus jutiklis uždaro langus
  • Gaukite išmanų valdymą programa ir jutikliu grindžiamą veikimą, pridėdami „VELUX ACTIVE with NETATMO“
 
Rasti montuotoją

Pridėkite išmanią patalpų klimato kontrolę prie savo stogo langų

„VELUX ACTIVE with NETATMO“ patalpų klimato kontrolė sukuria sveikesnį patalpų klimatą jūsų namuose – automatiškai. Jutikliai matuoja temperatūrą, CO2, drėgnumą ir atitinkamai valdo VELUX nuotolinio valdymo stogo langus, užuolaidėles ir išorines žaliuzes.

Išsami informacija apie gaminį

Poliuretanas

Jūsų stogo langas

VELUX stogo langai siūlomi su įvairiomis apdailos, stiklinimo ir veikimo parinktimis. Jei norite gauti daugiau informacijos, spustelėkite atitinkamą skyrių priešais

Vidaus paviršius
Išorės paviršius
Stiklo paketas

Pasisemkite įkvėpimo ir gaukite išsamią informaciją iš mūsų brošiūrų

Įkvepiančios idėjos

Įkvepiančios idėjos

Įkvepiančios idėjos jūsų namams, suteikiančios daugiau šviesos ir gryno oro.

Profesionalams

Esate montuotojas, architektas ar platintojas? Skiltyje profesionalams rasite reikiamus įrankius ir informaciją apie profilio brėžinius, technines detales, montavimo instrukcijas, CE ženklinimą (sertifikatą), kaip tapti VELUX sertifikuotu montuotoju ir dar daugiau.

Daugiau apie dydžius, vertes ir kitą informaciją skaitykite čia.

Stogo lango sėkmingas naudojimas labai priklauso nuo teisingo montavimo. Paruošėme aiškias ir detalias montavimo instrukcijas. Instrukcijas jūsų VELUX gaminiui galite atsisiųsti PDF formatu arba peržiūrėti paruoštą video.

Įkelkite VELUX stogo langų 3D modelius į savo programas. Atsiuntimas nemokamas.

Taip pat jus gali dominti...

Tamsinančios užuolaidėlės

VELUX tamsinančios užuolaidėlės suteikia visišką užtemdymą. Jos idealiai tinka miegamajam ir vaikų kambariams – visur, kur būtina visiškai nepraleisti šviesos. Jie sukuria puikią atmosferą poilsiui ir atsipalaidavimui.

Markizės

VELUX markizės sumažina kaitinimą ir palaiko maloniai vėsią temperatūrą kambaryje, tačiau netrukdomai įleidžia dienos šviesą ir neblokuoja vaizdo pro langą.

Apsauga nuo vabzdžių

Su VELUX tinkleliu nuo vabzdžių galėsite mėgautis gaiviu oru – be jokių vabzdžių. Jis lengvai valdomas ir tinka visiems VELUX stogo langams. Tinklelio nuo vabzdžių nenaudojant, jį tvarkingai galima paslėpti viršutinėje aliuminio kasetėje.